• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złapałem DITTO
Żarówka 
Siemanko. Złapał ktoś z was Ditto? Właśnie kilka minut temu złapałem Zubata, pojawiła się dziwna animacja z napisem "Oh" jak przy wykluwaniu jajka i świeżo złapany Zubat zmienił mi się w Ditto :O[img][Obrazek: 0b3cb1d04ab1.jpg][/img]
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4604&n...five=Golem]
  Odpowiedz
Zobacz też

Potwierdzam, dziś mój pierwszy łapany pokemon to pidgey ponad 300 CP. Nie patrzyłam na ekran więc oh nie widziałam tylko jak mi się Ditto do rejestru wpisywał, 482 CP. Dwa ataki normal: transform 0 i struggle 15. Oczywiście wypróbowałam go na arenie w treningu. Po rozpoczęciu walki , z pidgeottem 582 CP Ditto zmienił się też w pidgeotta ponad 700 CP. Przed zmianą nie miał paska ataku specjalnego. Po walce prestiż podskoczył o 50 XP.

Mój mąż też łapał tego pidgeya i też złapał Ditto.
  Odpowiedz

[Obrazek: Screen.jpg]

Jeden jest ;}
  Odpowiedz

WoW nieźle Duży uśmiech
Trzeba rozkminić jak je zmieniać, widze że podczas walk na arenie puki co Uśmiech

A to Ci ciekawe
  Odpowiedz

Oki, już wiem chyba jak to działa, mój ditto jest silny, ale ma słabe IV, wg appraise najgorsze z możliwych, ale ma wysoki level (4500 stardustu do power up).

Gdy łapałam go jako pidgeya to miał coś koło 350 CP, bo pewnie gdyby pidgey miał te same statystyki to by właśnie tyle CP miał.

Spróbowałam powalczyć nim z moim dragonite, dragonite ma 2499 CP (wysokie IV ale niższy level, 4000 stardustu do power up), ditto zmienił się w dragonite ponad 2600 CP. Prawdziwy dragonite go rozniósł, ale może jakby robić uniki to by nie było tak źle, po ditto zdążył mu obniżyć HP do połowy.

Pokazałam córce ditto jak tylko wstała i tłumaczę jej co to za pokemon i jakie ma zdolności, jej pierwsze pytanie... a co jeśli ditto będzie walczył z ditto? to w co się zamieni?
Kurczę, że też sama o tym nie pomyślałam, a mogliśmy to z mężem sprawdzić! Muszę teraz czekać aż oboje skończymy pracę, ale będzie to pierwsza rzecz jaką zrobimy po pracy, jedno wstawi na arenę ditto, a drugie spróbuje z nim zawalczyć Uśmiech
  Odpowiedz

(11-23-2016, 08:19 )kropianka napisał(a): Oki, już wiem chyba jak to działa, mój ditto jest silny, ale ma słabe IV, wg appraise najgorsze z możliwych, ale ma wysoki level (4500 stardustu do power up).

Gdy łapałam go jako pidgeya to miał coś koło 350 CP, bo pewnie gdyby pidgey miał te same statystyki to by właśnie tyle CP miał.

Spróbowałam powalczyć nim z moim dragonite, dragonite ma 2499 CP (wysokie IV ale niższy level, 4000 stardustu do power up), ditto zmienił się w dragonite ponad 2600 CP. Prawdziwy dragonite go rozniósł, ale może jakby robić uniki to by nie było tak źle, po ditto zdążył mu obniżyć HP do połowy.

Pokazałam córce ditto jak tylko wstała i tłumaczę jej co to za pokemon i jakie ma zdolności, jej pierwsze pytanie... a co jeśli ditto będzie walczył z ditto? to w co się zamieni?
Kurczę, że też sama o tym nie pomyślałam, a mogliśmy to z mężem sprawdzić! Muszę teraz czekać aż oboje skończymy pracę, ale będzie to pierwsza rzecz jaką zrobimy po pracy, jedno wstawi na arenę ditto, a drugie spróbuje z nim zawalczyć Uśmiech

Zazdro moi drodzyJęzyk
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Dzisiaj również złapany Pidgey zmienił mi się w Ditto. Zdziwko miałem jak cholera ;p. Niestety prawdopodobnie jest dość słaby.

@kropianka

Zrób te testy i koniecznie daj znać jak rezultat Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Mam filmiki jak walczyłam na arenie ditto i jak walczyłam z ditto, którego wstawiłam.

Odpowiedz

Tego akurat na YT jest sporawo, a próbowałaś ditto vs. ditto? Bo wszystkich interesuje ta kwestiaJęzyk
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

@kropianka

Dzięki za wstawki Uśmiech. Jeszcze tylko Ditto vs Ditto i będzie wszystko. Widać, że ta zamiana Ditto w przeciwnika trwa za długo i w tym czasie traci sporo HP. No i chyba mimo wyższego CP jest jakby trochę słabszy od rywala.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz