Ankieta: Na czym będziesz bardziej się skupiał?
Ankieta jest zamknięta.
Exp
16.67%
4 16.67%
Stardust
25.00%
6 25.00%
To i to oczywiście
58.33%
14 58.33%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójny exp oraz stardust 23-30.11.2016!

Też sądziłem, że skoro zabawa zaczęła się zgodnie z zapowiedziami 23 listopada to potrwa co najmniej do godz. 23:00 naszego czasu (UTC+1), dzisiejszego dnia, czyli 00:00 dla strefy UTC+/-0. W końcu zawsze przyjmuje się, że jeżeli podawana jest data do (np. do 30.11.2016), to termin liczy się z tym dniem włącznie. Widać Niantic stosuje inne zasady. Na szczęście nie zwlekałem do ostatniej chwili i ewolucję przeprowadziłem wczoraj, choć pierwotnie miałem zamiar zrobić to dzisiaj.
  Odpowiedz
Zobacz też

(11-30-2016, 09:44 )Outlawek napisał(a): Też sądziłem, że skoro zabawa zaczęła się zgodnie z zapowiedziami 23 listopada to potrwa co najmniej do godz. 23:00 naszego czasu (UTC+1), dzisiejszego dnia, czyli 00:00 dla strefy UTC+/-0. W końcu zawsze przyjmuje się, że jeżeli podawana jest data do (np. do 30.11.2016), to termin liczy się z tym dniem włącznie. Widać Niantic stosuje inne zasady. Na szczęście nie zwlekałem do ostatniej chwili i ewolucję przeprowadziłem wczoraj, choć pierwotnie miałem zamiar zrobić to dzisiaj.

Dokładnie, ja też założyłam, że skoro podali do 00:00 to oznacza do końca dnia, nigdy nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją, jeśli chodziło o początek to podawano 00:01 i sprawa jasna. Może w USA inaczej to rozumieją.

Ja bym dzięki tym ewolucjom wskoczyła na 30 lvl, a tak mi zostało jeszcze 150 000 xp do zrobienia.
  Odpowiedz

Ale podsumowując Event był bardzo dobry ... połapałem dużo ... zrobiłem ewolucje z Jajem co dało mi 170000Exp i wskoczyłem na 25lvl ... byle tak dalej Niantic

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Login: paSTorEK23
Grupa: Mystic
Miasto: Ostrów Wlkp.
  Odpowiedz

(11-30-2016, 09:58 )pastorek23 napisał(a): Ale podsumowując Event był bardzo dobry (...)

Tak, zabawa była bardzo udana. Nie korzystając z Lucky Egg, które zostawiłem tylko na ewolucję, chodząc i głównie łapiąc przez 2-2,5 godziny zyskiwałem około 50-60.000 xp. Już jestem ciekaw, co Niantic wymyśli na święta, bo liczę, że też będzie jakieś fajne wydarzenie z tej okazji. Na Mikołaja też nie obraziłbym się gdyby zafundowali nam coś fajnego, choćby jednodniowego. I choć nie jestem górnikiem to nie obraziłbym się, gdyby 4.12 był masowy wysyp Pokemonów ziemnych, m.in. Sandshrewów, Geodude i Rhyhornów lub ich ostatecznych form, no ale to polskie święto, więc nie ma co na to liczyć.
  Odpowiedz
Zdjęcie 
Natomiast ja wykorzystałem event dosyć znacznie pomimo, że aż tak dużo nie chodziłem w trakcie a skupiłem się na łapaniu Caterpie, Pidgetów i Weedle, na których przed eventem miałem po ponad 1000 cukierków. Dzięki temu wykonałem 5 razy ewolucje na jajkach, co dało około 850 tys. expa + przynajmniej 250 tys. expa z innych czynności wykonanych w grze. Jednak ustawicznie narzekam na brak balli.

[Obrazek: 4d7f0dbc84598893.jpg]
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6821&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

i ja wykorzystałam jajko Uśmiech ponad 150k wpadło Duży uśmiech
  Odpowiedz

Ja też zabierałem się na ewolucje dopiero dzisiaj, ale wczoraj wieczorem dla pewności sprawdziłem, czy nie będzie jakichś jaj. No i byłyby, bo event kończył się jakoś o 1 w nocy. Na szczęście zdążyłem, ale szału nie było, bo wpadło z +130. Jakby nie pogoda...

W ogóle, żądamy kolejnych evenów, bez eventów teraz juz nie ma gry Duży uśmiech
  Odpowiedz

Ja przegapiłem. Wykorzystany w połowie dwa ostatnie dni odpuściłem sobie grę w to zimno
  Odpowiedz

Ja skorzystałam nawet, nie powiem, zrobiłam raz masową ewolucję, sporo połapałam, areny pozbijałam (to też trochę XP), tylko teraz będę sobie pluć w brodę za wczoraj, nie chciało mi się trochę bo już późno było, no i liczyłam że jeszcze z 10 czy 20 ewolucji dodatkowych dozbieram... chytry dwa razy traci.
  Odpowiedz

Ja zrobiłem ponad 250 000 w ostatni tydzień (1x z LuckyEgg) i wskoczyłem wczoraj na 30 lvl. Fajne fanty się dostaje.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości