Ankieta: Na czym będziesz bardziej się skupiał?
Ankieta jest zamknięta.
Exp
16.67%
4 16.67%
Stardust
25.00%
6 25.00%
To i to oczywiście
58.33%
14 58.33%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójny exp oraz stardust 23-30.11.2016!

Cześć,

Co myślicie o tej sprawie? Szykujecie już swoje inkubatory na masowe wykluwanie? Czy planujecie jakoś inaczej spożytkować ten event? Czekam na wasze odczucia;-)

Pozdrawiam
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz
Zobacz też

Ja pewnie wykorzystam trzy jajka na ewolucje, jajka przy okazji, ale mam tylko na 2 inkubatory, a nie chce mi sie kasy wydawac specjalnie. Z jajek i tak az tak duzo stardusta nie leci, wiec szkoda kase na incubatory wydawac, wystarczy łapać cały szrot po drodzeDuży uśmiech.
  Odpowiedz

Jeszcze zależy jak niantic rozwiąże sprawę z lucky egg. Czy będzie to doświadczenie x2 za event i x2 za jajo, to by mogło oznaczać x4, chociaż trochę w to wątpię. W halloweenowym evencie nie dostawaliśmy podwójnego cuksa za ewolucję. Nie wiem czy nie będzie się opłacało po prostu potraktować ten tydzień jak lucky egg i jak najwięcej łapać i ewoluować co popadnie, a jaja zachować na później.
  Odpowiedz

tak to zalezy czy z jakiej bedzie x4, jesli tak to bede sobie pluł w brodę, że wydałem cukierki w weekend ;p
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

(11-21-2016, 21:53 )kropianka napisał(a): Jeszcze zależy jak niantic rozwiąże sprawę z lucky egg. Czy będzie to doświadczenie x2 za event i x2 za jajo,  to by mogło oznaczać x4, chociaż trochę w to wątpię. W halloweenowym evencie nie dostawaliśmy podwójnego cuksa za ewolucję. Nie wiem czy nie będzie się opłacało po prostu potraktować ten tydzień jak lucky egg i jak najwięcej łapać i ewoluować co popadnie, a jaja zachować na później.

Więc już prostuje.
Napisali że każde działanie w grze, więc z evolucji na jajku tez - będzie 140k exp za 30 min.
Podczas evolucji halloweenowych były 2x wiecej cukierków z tego co kojarze.
  Odpowiedz

Orientujecie się, czy zaczynamy o 00:00, czy wg jakiejś innej strefy czasowej? Nie ukrywam, że chciałąbym, żeby dzienny bonus mi wskoczył z dodatkową premią... Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6103&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

(11-22-2016, 21:35 )mastacz napisał(a): Więc już prostuje.
Napisali że każde działanie w grze, więc z evolucji na jajku tez - będzie 140k exp za 30 min.
Podczas evolucji halloweenowych były 2x wiecej cukierków z tego co kojarze.

Podczas halloween były cukierki x2 za złapanie, transfer, jajka, ale za ewolucję nie, więc robienie masowej ewolucji nie miało sensu jako tako, co najwyżej po to, aby zebrać 2 cukierki za transfer zewoluowanych poków do profesorka.

Czyli za ewolucję na jajku na bank jest XP x4? To może się skuszę... chociaż mam mało pokemonów do ewolucji.
  Odpowiedz

wszystko ma sie odbywac wg stref lokalnych Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Wszystko jak narazie spoczko leci. Powiem szczerze jak przeczytałem info o Ditto to łapie wszystko co się rusza... czyli nic się nie zmieniaJęzyk
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

(11-23-2016, 08:31 )kropianka napisał(a): Czyli za ewolucję na jajku na bank jest XP x4? To może się skuszę... chociaż mam mało pokemonów do ewolucji.

Przez te kilka dni można nałapać gołąbków i glizd na 30 minut ewoluowania. Warto spróbować.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości