• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie
Serce 
Nigdy się nie zastanawiałem na poprawnym leczeniem Pokemonów - czyli jak leczyć żeby bło to najefektywniejsze.
Po walce zawsze zaczynam od najsłabszych Patków, aż się skończa i przechodze do coraz mocniejszych.
Jak muszę uzdrowić Pokemona robię identycznie. 
Macie jakiś system ? Zaczynacie w odwrotnej kolejności ? Pilnujecie żeby nie wpakować za dużo w Pokemona ?
Wolicie ginąc i uzdrawiać, czy uciekać/wymieniać Pokemona a potem leczyć bez uzdrawiania ?

Pozdrawiam.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz
Zobacz też

Tak jak ty, z reguły zaczynam od najsłabszych lekarstw. Patrzę też jaki jest stan poszczególnych poków, żeby np. użyć 1 trochę lepszego leku niż 3 słabych. Inną metodę stosuję gdy nastawiam się na łapanie a nie na walkę, wtedy pozbywam się słabych leków żeby na ich miejsce uzbierać jak najwięcej balli.

Odpowiedz

Szczerze powiedziawszy u mnie to wygląda tak, że często po walce nie mam ani potków, ani revive'ów w plecaku Język. Latam wtedy do pokestopów i co wyleci to od razu używam Uśmiech. Nie mam ich dlatego, że praktycznie cały czas wszystkie wywalam (za mały plecak :/).
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Przed ostatnim eventem było tak mało revive, że zużywałam je tylko na poki wracające z aren. Teraz jest z tym dużo lepiej.

Ja wolę walczyć tak, aby HP nie spadło do 0. Ogólnie do walk wybieram najczęściej Vapka z hydropomp, Gyaradosa z hydropomp (i tak nie mam tu wyboru) i snorlaxa z hyperbeam (też mój jedyny). Tymi trzema spokojnie potrafię zbić arenę z 8 pokami (oczywiście jeszcze zależy co tam jest). Często jeśli HP jeszcze mają w połowie to nie leczę tylko biorę do następnej walki i jak jest już naprawdę niskie to daję im Hyper lub Max Potion. Natomiast te słabsze miksturki używam na poki wracające z aren, po podaniu revive brakuje im zazwyczaj mniej niż 100 HP to pełni, więc wtedy używam fioletowych lub złotych miksturek. Staram się tak je dawać żeby było to jak najbardziej efektywne.

Przydałby się podgląd przy leczeniu, ile dokładnie punktów HP brakuje do pełnego paska.

Czasem jak dam snorlaxowi Hyper Potion to zabraknie mu trochę HP do pełnego paska, ale i tak rzadko wstawiam go na areny, więc nie leczę go wtedy na maxa, bo po co, te kilka punktów i tak ma małe znaczenie przy walce.
  Odpowiedz

Podstawa, to niestety inwestycja w plecak, wówczas można trzymać się jakichś norm, że tyle mam mieć potionków tyle takich bali tyle innych.
Od początku gry za coinsy kupowalem tylko rozszerzenia plecaka, teraz rozszerzenia pokeboxa.
Obecnie staram się mieć zapas 100 potionów hyper, nie używam wcale Max wiec obecnie mam ich tez ponad 100 reszta to potionki uzywane bez zalu i tez 100 plecaka na nie przeznaczone. Maxa nie uzywam, bo nawet najsilniejszy moj poks daje sie wyleczyc hyperem.
reszta plecaka to kulki (okolo 150 ultra i reszta mieszana) truskawek nie trzymam nigdy wiecej niz 30 a revivow 50. Na gymach staram sie nie mordowac pokemonow tylko zmieniac lub uciekac. Pierwsze co leci z plecaka to zwykle bale az do ilosci 10 a nastepnie zwykle potionki te do 0
  Odpowiedz

Ja w zależności uzdrawiania najpierw reve jeden żółty potion lub dwa później te fioletowe jak już pasek prawie pełen

Na 30 poziomie będzie max reve to będzie fajnie tylko ciekawe jak będzie leciało z pokestopów
  Odpowiedz

Ktos slusznie zauwazyl ze dobrze byloby widziec ile HP trzeba przywrocic. Mysle ze znacznie ulatwiloby to dobieranie potkow.

Czy Max Reviev przywraca od razu cale zycie ,Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Tak, max uzdrawia całkowicie, ale co z tego jak mało który pokemon ma ponad 200 HP (Chansey Uśmiech ). Ja nimi uzdrawiam Snorka, bo ma ponad 220 HP i potrafię go wykorzystać tak, że zostaje mu poniżej 10 HP. Czasem Vapka, jak mam mało różowych.
  Odpowiedz

Ja robie tak że uzywam np 50 i jak widze że juz mało brakuje to jade 20.
Finał jest taki że potem i tak najlepsze potki wywalam by miec miejsce na piłki Język
  Odpowiedz