• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z aplikacją

Mam problem z grą
Uruchamiam ją , pojawia się to białe logo ze statkiem
Potem jest szary ekran
I w sumie to wszystko
Jest jakaś rada na to ?
  Odpowiedz
Zobacz też

Jaki posiadasz model telefonu?
  Odpowiedz

Asus Zenfone 5
  Odpowiedz

Cytat:Supported devices
Android
  • Android 4.4 to Android 6.0.1 
    (Android N will not supported until the official Android release)
  • Preferred resolution of 720x1280 pixels (Not optimized for tablet)
  • Strong internet connection (Wi-Fi, 3G, or 4G)
  • GPS and Location Services
  • Intel CPUs are not supported

iOS
  • iPhone 5+
  • iOS 8+
  • Strong internet connection (Wi-Fi, 3G, or 4G)
  • GPS and Location Services
  • Jailbroken devices are not supported
Wynika z tego ze twój telefon aktualnie nie nadaje się do gry, gdyż CPu intel nie jest wspomagane. Musisz poczekać na wersje gry na której będzie można grać z Intelem CPu, bądź zakupić nowy telefon który będzie obsługiwał Pokemon Go
  Odpowiedz

Zawsze kiedy się wylogowuję (czy to z powodu zapchanych serwerów czy też umyślnie przez ustawienia) resetują mi się ustawienia (konkretnie rozchodzi mi się o dźwięki - gram na wyłączonej muzyce i odgłosach a podczas restartu ponownie dźwięk jest włączony). Czy reszta też tak ma? Błąd aplikacji czy jednostkowy przypadek? Oczko
  Odpowiedz

U mnie jest na odwrót, mimo że dźwięki są włączone to wystarczy przełączenie na inną appke / wyjście do pulpitu bez zamykania appki wszystkie dźwięki znikają. Konieczne jest ubicie procesu i włączenie gry ponownie.

Co masz na myśli mówiąc "wylogowuje"? Zamykasz ręcznie proces gry w task managerze czy po prostu przechodzisz do innej appki? Bo z tego co zauważyłem w samej grze chyba nie ma przycisku "quit".
  Odpowiedz

Raz zostałem wylogowany kiedy serwery były przeciążone i nie mogłem wbić (wtedy właśnie pierwszy raz zauważyłem że gra muzyka mimo że ją wyłączałem). Dzisiaj postanowiłem sprawdzić to jeszcze raz i sam się wylogowałem - Settings->Sign out, wtedy też był reset ustawień. A poza dźwiękiem zauważyłem również że zresetowała się personalizacja przy przeglądaniu swoich pokemonów
  Odpowiedz

Dzieje sie tak jak piszesz Uśmiech
  Odpowiedz

mi się battery saver odznacza. i jak np na telegramie coś napisze (telefon oznajmi to dźwiękiem) to PoGo robi się muted i trze resetować
[Obrazek: utdfwcI.png]
  Odpowiedz

U mnie jak się wyloguję włącza się AR z powrotem, innych zastrzeżeń nie mam.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz