• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime "Pokemon"

Co do serii TV:
Oglądałem jak była jeszcze premiera w naszym kraju w tv.
Co prawda wcześnie skończyłem bo gdzieś w okolicach Pomarańczowej Ligi - chyba tak to się nazywało, jak jeszcze Misty była ale Brocka gdzieś wcięło.
Teraz spróbowałem wrócić i na próbę wziąłem serię X&Y - ... to jest dobre :D Czy tylko ja mam wrażenie że z Sereny chcieli zrobić main hero? i udało mi się? :D Co prawda jest tam dalej Satoshi... ale jakoś go mniej, no i przeskakuję dużo scen bo nudzą (jak np. Team Rocket), jednak początek tej serii dosłownie wygrał.

Oglądałem jeszcze Origina i trzeba przyznać - świetnie im to wyszło.

Tak jak nie oglądałem większości serii tv, tak już kinówki starałem się wszystkie - i cały czas będę twierdził że trójka - ta z Unown jest najlepsza ;)
[Obrazek: 01.png]
  Odpowiedz
Zobacz też

Do gustu najbardziej przypadły mi sezony od 1-4
Nick: Crisieri
Team: [Obrazek: zL62dPL.png]
  Odpowiedz

Moja przygoda z pokemonami zaczęła się gdy puścili pierwszy sezon Indigo League na polsacie Uśmiech Potem obejrzałem też Johto i Wyspy Pomarańczowe. Aż w końcu z 3 lata temu postanowiłem wrócić do czasów dzieciństwa i tak się wkręciłem, że obejrzałem od samego początku wszystkie sezony Duży uśmiech W chwili obecnej oglądam na bieżąco serię XY&Z.
Serię, którą oceniam najgorzej to region Unova. Słaba liga, większość pokemonów Asha na pierwszym stopniu ewolucyjnym, taka jakaś nijaka ta seria była.
Natomiast moimi ulubionymi seriami ze względów sentymentalnych są Kanto, Johto i Wyspy Pomarańczowe, ten klimat i początek przygody z pokemonami.
Bardzo podobają mi się również region Sinnoh i obecny XY&Z, który jest wręcz epicki! Nowa animacja, fantastyczne walki, mega ewolucja, no i relacja Sereny i Asha Język   Człowiek czeka cały tydzień, żeby obejrzeć jeden odcinek po japońsku ^^
Dodatkowo obejrzałem też specjalne odcinki z mega ewolucją, origins i wszystkie pełnometrażówki Oczko
  Odpowiedz

(04-22-2016, 14:54 )KeraVX napisał(a): Co do serii TV:
Oglądałem jak była jeszcze premiera w naszym kraju w tv.
Co prawda wcześnie skończyłem bo gdzieś w okolicach Pomarańczowej Ligi - chyba tak to się nazywało, jak jeszcze Misty była ale Brocka gdzieś wcięło.
Teraz spróbowałem wrócić i na próbę wziąłem serię X&Y - ... to jest dobre Duży uśmiech Czy tylko ja mam wrażenie że z Sereny chcieli zrobić main hero? i udało mi się? Duży uśmiech Co prawda jest tam dalej Satoshi... ale jakoś go mniej, no i przeskakuję dużo scen bo nudzą (jak np. Team Rocket), jednak początek tej serii dosłownie wygrał.

Oglądałem jeszcze Origina i trzeba przyznać - świetnie im to wyszło.

Tak jak nie oglądałem większości serii tv, tak już kinówki starałem się wszystkie - i cały czas będę twierdził że trójka - ta z Unown jest najlepsza Oczko

Odnośnie serii XY&Z to zgadzam się, postać Sereny jest inna niż dotychczasowe żeńskie postacie w całej serii. Przede wszystkim wyruszyła w podróż by poznać Satoshiego, jest dla niego inspiracją, motywuje go i ma na niego ogromny wpływ (oczywiście w pozytywnym znaczeniu), no i rzecz jasna podkochuje się w nim, więc jest to coś czego do tej pory nie widzieliśmy i jestem ciekawy jak potoczy się ich sytuacja  Duży uśmiech  Wiem, że jest to anime stworzone na rzecz młodszych odbiorców i raczej nie będzie to jakoś mega rozwinięte, ale skoro już stworzyli taką historię, to wypadałoby aby sytuacja się jakoś rozkręciła. Przecież Satoshi nie może żyć w wiecznej nieświadomości Duży uśmiech
  Odpowiedz

Ogladacie online czy jest jakies cudowne miejsce gdzie mozna posiasc "na wlasnosc" wszystkie odcinki?
  Odpowiedz

Dopóki Misty była to miało ręce i nogi. Nie była ona przsłodzona, była świetną postacią. Nie lubię całej reszty dziewczyn jako towarzyszek Asha. Mój ulubiony Pokemon to Squirtle- ^^
  Odpowiedz

Niestety w porównaniu z mangą jak i grą, anime jest słabe. Ash, jest beznadziejnym trenerem w porównaniu do legendarnego Reda, na podstawie którego pisano mangę.
  Odpowiedz

Zgadzam się kolegą wyżej Ash nie reprezentuje godnego poziomu. Lubie Anime ale tylko odcinki z Misty, nie przekonują mnie pozostałe towarzyszki. A propo Mangi Reda i Asha nie powinno aię porównywać bo nie ma czego. XD
  Odpowiedz

Bo Red by go zniszczył, nawet się nie wysilając? Red i Blue mieli potężne pokemony. Asha Pikachu zostałby zmiażdżony przez Redowego Charizarda. Kanoniczne Poki Reda to:
Pikachu - 81
Espeon - 73
Snorlax - 75
Venusaur - 77
Charizard - 77
Blastoise - 77
  Odpowiedz

Ja w ramach wczuwania się w grę zaczęłam oglądać całe anime od początku Duży uśmiech
Jeeeezu jaka ta pierwsza seria jest tragicznie zdubbingowana xD

Moimi ulubionymi pokemonami są Togepi, Pikachu i Snorlax Duży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości