• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zgłosić oszustwo w pokemon go

Jestem pewny do dwóch nicków że to oszuści. Pierwszy raz po pracy przed godzina 2 w nocy pusto ciemno zimno zająłem dwa gymy nie zdążyłem do trzeciego a już dwa pierwsze zajęte przez te dwa nicki. W dzień ma się sytuacja podobnie a nie możliwe by ktoś cały czas obserwował gymy i jeździł by je zajmować cały czas. Zważywszy że przejmowałem gymy o różnych godzinach podejrzewam że to boty a nie fake gps
  Odpowiedz
Zobacz też

https://support.pokemongo.nianticlabs.co..._id=319948

wlasnie zglosilem jednego typka, wpierw wepchal sie ze swoim pokemonem do gymu ktory podbilem a pozniej podbijal kolejny - co ciekawe nikogo w poblizu nie bylo - i nic ze z mojego koloru Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Ogólnie takie zgłoszenie pomaga?

Dwa nicki trzeba wysłać osobno?
  Odpowiedz

tak dwa nicki osobno, ponoc pomaga ale dopiero jak dany nick jest zgloszony kilka razy/przez rozne osoby
  Odpowiedz

Czyli chyba nie ma sensu wogóle bo z niebieskich to tylko ja gram a żadnych kolegów nie mam co w to grają

Chyba że tu by mi ktoś pomógł
  Odpowiedz

Nie możesz być pewny bo nie masz konkretnych dowodów, a jedynie domysły. Jak ktoś ma więcej czasu, nie pracuje i bardzo lubi grać to dlaczego miałoby to być niemożliwe? Już w poprzedniej grze Ingress wyuczyłem się chodzić takimi ścieżkami i ustawiać w takich miejscach, aby inni gracze mnie nie widzieli gdy siedzę im ciągle na ogonie.
Inna sprawa że większość Gymów to punkty najbardziej aktywne w Ingress. Te miejsca bardzo często były tzw domówkami, czyli lokacjami specjalnie dodanymi tak, aby grać czy farmić z ciepłego fotela nie wychodząc z domu.
Jeśli masz jakieś domysły napisz do supportu, ale kwestię oceny tego czy ktoś gra uczciwie pozostawiłbym Niantic. Już nie takich tajniaków widywałem na przestrzeni ostatnich 4 lat, którzy jak się później okazało grali uczciwie.

Teraz chyba działa tylko jeden bot, o ile w ogóle działa.. jednak nie posiada on funkcji przejmowania gymów.
  Odpowiedz

to z cala pewnoscia Uśmiech a wiesz moze jak jest z fakeGPS'em? bo ja predzej obstawiam tego typu ulatwiacze niz jakiegos bota. Coz chyba i tak najbardziej obecnie mnie wkurza cos co mozna nazwac uczciwym oszukiwaniem Uśmiech 2 telefony 2 konta zbijanie gymu o 500pkt tylko po to by zajac czyjes miejsce :/
  Odpowiedz

Zgłaszaj im więcej takich zgłoszeń tym mniej debili w Pokemon Go ,frajerów którzy tylko umieją łapać pokemony w domu siedzą przed komputerem i żreć czipsy .
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6724&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz