• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem, aktualizacja pokemonów na mapie

Hej, gram już kilka tygodni w Pokemon Go i cały czas mam problem z aktualizacją Pokemonów na mapie.
Po właczeniu jest wszystko w pożądku, pokemony pojawiaja się, ale gdy przejde kawałek na radarze na radarze znikaja pokemony ale nowe się nie pojawiają.
Moge przejść nawet 2km i mam pusto na radarze, a kumple widzą nowe cały czas.
Macie pojecię o co może z tym chodzić?:/ Meczące jest co 50 metrow robić restart poksów :/
Model telefonu: ZTE Blade a 452
Zobacz też

Specjalista z mnie nie jest ale dla mnie 4 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1ghz i 1 gb ramu moga byc problemem.

Sprobuj wyczyscic dane aplikacji, odinstalowac, zainstalowac ponownie i stqierdzic co dalej sie dzieje Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Mam telefon o podobnej specjalizacji i nie mam takich problemów. Co prawda nie działaja poki jak u znajomych ale to raczej kwestia wizualizacji map itd, pojawiają mi się tak jak i u znajpmych z d lepszymi telefonami.

Najgorsza sprawa to GPS i w nim bym szukał problemów. Poszukaj jakiś fixów itd jest masa apek w sklepie.

Miałam podobny problem. Postać często szła a żadne pokemony się nie pokazywały, albo gra się wieszała. Pomogło mi wywalenie z telefonu niepotrzebnych aplikacji (np. FB, YouTube, jakieś książki play i inne tego typu). Zainstalowałam aplikację czyszczącą telefon i wtyczkę, która dodatkowo co jakiś czas sama czyści telefon oraz game booster'a. Teraz (odpukać Oczko ) gra działa bardzo dobrze.

Sądzę że wynikiem tego są problemy z GPS'em. Gdy specjalnie obniża się dokładność GPS, tak aby rzucało naszą postać po mapie i np nabijało kilometry, wtedy efekt jest taki sam.

Mam ten sam model ZTE i problemu z gps nie mam jedynie przy dłużej grze trzeba robić reset. Dokładność gps mam ustawiona na najlepszą

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości