• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak najlepiej wykorzystać Halloweenowy Event

[Obrazek: Screenshot_2016-10-26-12-00-10.jpg]

Jak wiadomo  Halloweenowy Event będzie trwał 7 dni .
Warto więc wiedzieć jak najlepiej wykorzystać te parę dni .
Na pewno trzeba się ruszyć z domu, ale jakiego Pokemona wziąć jako Buddy .
Czy takiego , który da nam bardzo dużo Candy , ( który do tej pory dawał 1 na kilometr ) czy takiego , którego cukierki było trudno zdobyc ( 1 Candy na 5 kilometrów )
Jakie są Wasze rozwiązania na ten weekend? .  

Ja chodzę z Laprasem , w tej chwili, za 1.25 Candy za kilometr.

[Obrazek: Screenshot_2016-10-26-12-00-53.jpg]
  Odpowiedz
Zobacz też

Ja wciąż chodzę ze swoją Dratinią. Kusił mnie magikarp, ale rybek to jeszcze nałapię. Dratini złapałem do tej pory z 5 sztuk. Magikarpiów natomiast złowiłem z 40. No chyba, że już miałbym Dragonita, to skusiłbym się pewnie na karpia. Albo dał sobie Snorlaxa. Dla mnie pierwszeństwo to Dragonit jeśli go nie mamy a więc Dratini jako buddy. A następnie co wolimy - magikarp, Snorlax albo coś innego do czego brakuje nam cukierków, czy na ewolucję czy ulepszanie. W dalszej kolejności cała reszta, gdzie brakuje cukierków do ewolucji jakiejś rzadkiej odmiany (np. Charmander itp).
  Odpowiedz

W moim przypadku buddy Dratini, ze względu 44 candy na stanie. PowerUpy Snorlaxa czy Laprasa przyjdzie jeszcze czas (może uda się z 10km jajek wykluć coś), zależy mi na ten moment na update pokedex właśnie odmian Dratini. Brakuje po 13 candy np. w Oddish, czy innych 3km per candy. Ale cały event poświęce na podróże z właśnie smoczkiem.

P.S - W Wawie jest super nest Charmanderów więc nie ma potrzeby. Zastanawiałem się nad bulbasaurem, ale jakoś nie widzę tego na takim evencie śmigać z nim.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Nie patrzę na to, który Pokemon będzie zdobywał szybciej cukierki, ale na to, który ich bardziej potrzebuje. Na pewno nie starczy mi czasu, by każdy z potrzebujących Pokemonów mógł zdobyć tyle słodyczy, ile chciałbym by miał.

Dzisiaj, gdy tylko Dragonair zdobędzie jeszcze 1 cukierka, czyli sześćdziesiątego do kolekcji, wymienię go na Laprasa. Ten będzie musiał pokonać ze mną (lub raczej ja z nim) dystans co najmniej 12,5 km, by dobić do łącznej ilości 40 cukierków. Następnie w teren ruszy Snorlax (7,5 km), a po nim Bulbasaur. I na tym skończę, bo na więcej nie starczy czasu. Jakbym chciał Bulbasaurem zdobyć tyle cukierków ile potrzebuję, musiałbym z nim przejść jakieś 112,5 km. A przecież nie samą grą człowiek żyje.
  Odpowiedz

Ja na początku wzięłam pokemona, u którego brakowało mi kilka cuksów do ewolucji, której nie mam, a teraz wrzuciłam dragonaira, bo u mnie są bardzo rzadkie i inaczej nie dozbieram do smoczka. Zastanawiam się jeszcze nad starterami, growlightem, magnemite, doduo, rhyhornem, bo a u mnie są niespotykane. Tylko że na nie wystarczy 3 km, to zawsze jakoś tak łatwiej niż 5 km, więc chyba zostanę przy dragonairze.
  Odpowiedz

Konsekwentnie cisnę w Dragonair'a. Cieszę się, że cuksy lecą 4x szybciej, ale poza tym target się nie zmienił Oczko
  Odpowiedz

(10-26-2016, 13:51 )Uro napisał(a): Konsekwentnie cisnę w Dragonair'a. Cieszę się, że cuksy lecą 4x szybciej, ale poza tym target się nie zmienił Oczko

Tak samo u mnie. Też Draitini na buddy. Do końca eventu

pozdr
  Odpowiedz

Ja podobijam Candy gdzie mi brakuje. Jak czasu zostanie to wrzuce Dragonair Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz
Żarówka 
Ja inkubuje jednocześnie 5 jajek 10km. Trzymajcie kciuki za moje 5-raczki.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4074&n...ve=Jolteon]
  Odpowiedz

Ja dobiłem do gayardosa trochę do ewolucji growlita i jadę z grawlerem jako przyjacielem
  Odpowiedz