• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile najdłużej stał Twój gym?

(10-31-2016, 00:49 )Bisto1023 napisał(a): Nie uwierzycie ale jakiś kondon zyskiwał prestiż dla gyma przy pomocy fake gpsa. Nie było szans żebyśmy go nie widzieli bo z dwóch stron jest jeziorko, z jednej lekkie krzaczory i tylko z jednej strony można dojść do gyma.

Ja zawsze robię screen i zgłaszam do niantica.
  Odpowiedz
Zobacz też

W kwestii zgłoszeń do Niantic.... Zgłaszaliście kiedyś podejrzanego usera? Np. takiego który w tydzień robi awans levelu 29->30?
Jeśli ma poksy na gymach to co cię z nimi dzieje? Cały gym czyszczą czy dopóki ktoś go nie wywali "tradycyjnie", to na nim zostaje?
Ostatnio parę razy widziałem takie dziwne zjawisko, że ktoś obalił gym i zostawił go pustego. Podejrzewałem, że to mógł być "bot" Niantic.
  Odpowiedz

Żaden bot Niantic.. nie słyszałeś o Szarej drużynie?Uśmiech Jak ktoś dostaje bana to poksy zostają w gymach, trzeba zdjąć je normalnie. A 350k xp potrzebne do wskoczenia na 30 level można w jeden wieczór na lurach zrobić. Ludzie po milion expa dziennie wbijali bez czitów.
  Odpowiedz

(11-13-2016, 04:29 )PICZKACZU napisał(a): Żaden bot Niantic.. nie słyszałeś o Szarej drużynie?Uśmiech Jak ktoś dostaje bana to poksy zostają w gymach, trzeba zdjąć je normalnie. A 350k xp potrzebne do wskoczenia na 30 level można w jeden wieczór na lurach zrobić. Ludzie po milion expa dziennie wbijali bez czitów.

No tak, szara drużyna... Ich to jest nawet mniej niż żółtych Oczko
Fakt, nie wziąłem pod uwagę, że ktoś może grać za kasę. No ale jak nie ma niczego "za uszami" to nawet jak go zgłoszę, to nic mu Niantic nie zrobi Uśmiech
Prawda to, że pojedyncze zgłoszenia na konkretnych userów olewają i czekają na więcej?
  Odpowiedz

(11-12-2016, 23:19 )cynik606 napisał(a): W kwestii zgłoszeń do Niantic.... Zgłaszaliście kiedyś podejrzanego usera? Np. takiego który w tydzień robi awans levelu 29->30?

29->30 w tydzień i zgłaszasz taki fakt? Wystarczy 3 pełne dni intensywnej gry.
  Odpowiedz

Ostatnio widziałem Taurosa w gymie, z tego co wiem można go złapać tylko w USA. Ciekawe czy ktoś poleciał po niego samolotem, czy feake gpsem.
  Odpowiedz

(11-13-2016, 11:36 )cynik606 napisał(a): No tak, szara drużyna... Ich to jest nawet mniej niż żółtych Oczko
Fakt, nie wziąłem pod uwagę, że ktoś może grać za kasę. No ale jak nie ma niczego "za uszami" to nawet jak go zgłoszę, to nic mu Niantic nie zrobi Uśmiech
Prawda to, że pojedyncze zgłoszenia na konkretnych userów olewają i czekają na więcej?

Teraz to mają tyle roboty że pewnie wszystko olewająJęzyk Za czasów Ingressa tak było, że im więcej zgłoszeń poszło, czy to na usera, czy na obecne pokestopy, tym szybciej się za to brali. Tyle że jak twierdził Hanke wtedy wszystko weryfikowali ręcznie. Teraz pewnie całość czyści bot o ile w ogóle działa.
Różne cuda się działy, np gdy wprowadzili pierwszy automat z zabezpieczeniami przed botami i fakegps skanował on tylko konta utworzone po beta testach. Gdy bardziej kumaci się połapali wtedy zaczęli sprzedawać konta z bety za horrendalne kwoty handlarzom, którzy na botach farmili wirtualne przedmioty i je później sprzedawali.
Te wszystkie pokestopy i gymy też tworzyli gracze, a jak ktoś z kimś miał zatargi to w odwecie np zakładał sobie kilkanaście konta i wysyłał z nich zgłoszenia na pokestopy z okolicy swojego przeciwnika, tak aby ją wyczyścili i gość nie miał gdzie grać. Więc z tymi zgłoszeniami też nie do końca było tak fajnie.
Mam nadzieję że Niantic się sporo nauczył i wyciągnął odpowiednie wnioski.

(11-13-2016, 13:00 )chudy_2001 napisał(a): Ostatnio widziałem Taurosa w gymie, z tego co wiem można go złapać tylko w USA. Ciekawe czy ktoś poleciał po niego samolotem, czy feake gpsem.

Te wszystkie konta z allegro są levelowane głównie w USA, więc nowi nabywcy dostają takie perełki i pewnie nawet nieświadomi niczego sami się sprzedają wstawiając to do gymówUśmiech
  Odpowiedz

A jak jest w koncu z Taurosem, Kangashkanem i Farfatchem ? Z jajka w europie nie dostaniemy?

Po zmianie ktora ulatwia zbijanie z 6 GYM ostaly sie 3. Wiec pora znow sie zmotywowac do porannego wstawania Duży uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja dzisiaj podbiłem 14 gymów, głównie na wsiach, 4 godzinny maraton. Szkoda że i tak max coins które dostanę to 100. Ciekawe jak długo się utrzymają. Póki co stoją parę godzin wszystkie. W którymś gymie widziałem kangashkana, pewnie bocik. I gym 10 lvl gdzieś na zadupiu, gdzie najlepszy pokemon miał 1300CP, reszta po 700-800. Zapomniany przez świat gym, pewnie stał nie ruszany od lata Uśmiech

Odpowiedz

(11-13-2016, 12:38 )derelict426 napisał(a): 29->30 w tydzień i zgłaszasz taki fakt? Wystarczy 3 pełne dni intensywnej gry.

Jak już pisałem wcześniej, jeśli gość jest "czysty", to nie ma się czego obawiać. Jestem więcej niż pewien, że odbywa wirtualne podróże po mieście. Niech go sprawdzą i z głowy.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości