• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znane Pokemon Nest w Polsce i na świecie

Przejrzałem z grubsza wątki na forum i nigdzie nie znalazłem wątku dotyczącego Pokemonowych nestów. Czy gracze z poszczególnych miast orientują się może o położeniu miejsc gdzie pokemony danego gatunku spawnują się w dużej ilości. Poniżej podaje znane i sprawdzone przezemnie miejsca:

1. Cytadela, Poznań                 - Squirtle
2. Park 3 Maja, Łódź                - Abra
3. okolice ul. Sprinterów, Łódź - Vulpix

Fajnie jakby ktoś dodał coś więcej
  Odpowiedz
Zobacz też

Jeśli chodzi o takie spawny gdzie spokojnie w jeden dzień wyrobimy wyewoluowaną formę to sprawdziłem:
1. Ogród Saski, Warszawa - Machop
2. Park Bródnowski, Warszawa - Mankey
3. Park Czarneckiego, Poznań - Omanyte
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6486&n...Victreebel]
  Odpowiedz

W Poznaniu, w okolicach pływalni Chwiałka, byłem 3 razy w ciągu ostatniego miesiąca i za każdym razem złapałem Onixa.

Odpowiedz

(09-20-2016, 23:44 )Aparacik46 napisał(a): Jeśli chodzi o takie spawny gdzie spokojnie w jeden dzień wyrobimy wyewoluowaną formę to sprawdziłem:
1. Ogród Saski, Warszawa - Machop
2. Park Bródnowski, Warszawa - Mankey
3. Park Czarneckiego, Poznań - Omanyte

Super dzięki za wpis, ja przez dwa dni w Łodzi zebrałem na Alakazama i na Charmeleona polecam miasto nigdzie nie widziałem takiego spawnu ja tutaj
  Odpowiedz

Wrocław, Park Południowy, na dzień dzisiejszy nest Kabuto.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

(09-21-2016, 20:19 )DerVuSSH napisał(a): Wrocław, Park Południowy, na dzień dzisiejszy nest Kabuto.

Ekstra, powoli tworzy się mała baza
  Odpowiedz

Krakow Muzeum Lotnictwa Polskie Charmandery Duży uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Zapewne wiecie, że rodzaj poka w neście migruje co 2 tyg. proponuję zamieszczać same miejsca gdzie Nest jako spawn się znajduje, bez podawania rodzajów poków, gdyż może to kogoś zmylić.
  Odpowiedz