• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walki między graczami - może pojawią się w planach?

Już aplikacja waży po zainstalowaniu 240 MB, a co chwile update dokłada dodatkowe MB..
Czym cięższa gra, tym bardziej narażona na błędy.

Szczerze mówiąc nie są mi potrzebne walki, ale jakby były...to bym się nie obraził. Mnie tylko zastanawia to, co wymyślą jeszcze gracze..Zdobywanie odznak?
Jakiś czas temu czytałem temat o wprowadzeniu miejsc typu "lecznica pokemonów z siostrą Joy".

Z mojej skromnej opinii mogę przybić Niantic pionę za rozwój gry. Oni i tak bardzo szybko wprowadzają nowości. Który producent od wakacji wprowadziłby buddy, czy inne ulepszenia. Nie raz na aktualizacje czeka się miesiącami. Więc i tak idą za duchem czasu i słuchają użytkowników. Programiści już pewnie testują inne funkcje za zamkniętymi drzwiami.. Tylko czy za dużo dodatków nie zabije gry.

Ja tylko czekam za transferem pokemonów. Mi już nic więcej do życia w tej grze nie jest potrzebne. Dodam, że udogodnienia w tej grze wymagać będą lepszych sprzętów, już poprawiono grafikę itp.. Z czasem będzie więcej płaczków z informacją "gra mi nie działa, gó**o, itp". W tedy będzie mowa o tym, że w grę gra mało osób. Wątpię, że większość tych osób będzie sięgała za lepsze smartfony aby grać w grę.. .
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz
Zobacz też

"lecznica pokemonów z siostrą Joy" tak, było o tym na początku, część poke stopów miała się zmienić w lecznice, ale tak jak system namierzania konkretów brak Uśmiech W przypadku tego nawet jeszcze mniej Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Nareszcie powstał jakiś konkurs, w którym można wygrać pakiet trenera pokemonów. Mam nadzieję, że coś wygram. A wy już o tym wiedzieliście?
http://xyz.xx
asterixix napisał 09-15-2016, 17:35 :
Reklama/Reflink
  Odpowiedz