• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Problem z pozorowaniem GPS

Model Urządzenia: LG Spirit 4G LTE
Wersja Android: 6.0
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: Najnowsza

Opisu Problemu: Witajcie. Otóż mam pewien problem z pokemonami, GPS działa dosyć wolno, pomimo, że mam internet LTE. Szukałem wiele sposobów by to poprawić. Chciałem sprawdzić czy może mam pozorowanie GPS włączone, wiec wchodzę w opcje programistyczne i tu pojawia się problem. Nie mam takiej opcji jak Pozorowanie Lokalizacji. Na różnych poradnikach odnośnie tego, widziałem, że ludzie na swoich wersjach androida mają taką opcje. Jednak ja na 6.0 nie mam tego. Jest jakaś możliwość inna żeby to sprawdzić czy coś? Nie wiem co z tym zrobić. Dzięki i pozdrawiam !
  Odpowiedz
Zobacz też

obawiam się, że Android 6.0 na tym telefonie to nie jest dobry pomysł... na rynku jest od lutego 2015, procesor jest 4-rdzeniowy 1,2 Ghz, RAM tylko 1 GB i ROM tylko 8 GB... pokemon go działa wolno, bo sprzęt nie daje rady. nie podkręcisz tu zbyt wiele, mam podobny problem na swoim starym Sony M2, dlatego używam już M5
  Odpowiedz

Witam,

Odświeżam temat :Uśmiech Jak rozwiązać problem braku przełącznika pozorowania lokalizacji w Androidzie 6.0? Chodzi mi o jego brak, bo gdzie go szukać wiem :Uśmiech  W opcjach programistycznych jest tylko opcja wyboru aplikacji do pozorowania lokalizacji :/ 

Z góry dzięki za zainteresowanie :Uśmiech

[img=200x600][Obrazek: 6ay8wgvd2soj_t.jpg][/img]
  Odpowiedz

A po co Ci pozorowanie pozerze ?? graj uczciwie i nie będziesz miał "problemu" i nie przysporzysz go innym.
  Odpowiedz

monsti nie oszukuj w pokemon go,bo psujesz gre innym "uczciwym graczą"
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz