• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madawowe pokelove- co w moim pokedexie piszczy

(09-07-2016, 14:08 )Rhydon napisał(a): W środku nocy fajnie cisza i spokój ale nie raz się mi zdarzy że trzeba przerwać atak na gym bo jakaś grubka cholera wie kogo wybrała się na nocny melanż

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka

Ja nie mam tego problemu bo idę z 2 psami- labradorem i owczarkiem szkockim collie, przy czym collie należy do burkliwo-szczerzących zęby (a paszczę ma zacną xD ) ,zwłaszcza kiedy ktoś próbuje nas zaczepić Uśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
Zobacz też

Fajnie :-)

Odpowiedz

(09-07-2016, 12:15 )NeoMewTwo napisał(a): Tylko twórcy też muszą mieć coś z gry..aby ją rozwijać. To jest tranzakcja wiązana.. Używasz możesz kupić. Nikt nie zmusza do zakupu dodatków. Oczko

Ale mogli jednak trochę dostosować ceny do regionów w której oferują usługę. Lurów już bardzo mało nawet w Warszawie, gdzie za zachodnią granicą party dalej trwa ;D Za dużo większą kwotę sprzedaliby monet gdyby lure module zamiast 5 złoty kosztował z 1,5 zł. Odpowiadałoby to przynajmniej sile nabywczej za naszą pracę. Trochę szkoda, fajne były te zbieraniny ludzi przy lurach w lipcu, a teraz niestety tego już brakuje Smutny A znam właśnie sporo ludzi co by kupiło trochę gratów w pokemonach gdyby cena była jednak z połowę niższa.
  Odpowiedz

Problem stanowi u nas przelicznik. To, że w US kosztuje przykładowo 0,99 to u nas jest 4,99 - na to wpływu nie mamy stety.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

(09-07-2016, 15:30 )NeoMewTwo napisał(a): Problem stanowi u nas przelicznik. To, że w US kosztuje przykładowo 0,99 to u nas jest 4,99 - na to wpływu nie mamy stety.

Racja ;( Szkoda że nie można w google zmienić waluty na $. Nawet z przeliczeniami kursów banku wyszłoby z 20% taniej na starcie. Na korektę cen raczej nie ma co liczyć bo raczej nie będą się skupiać na regionie, z którego nie mają takich wpływów jak Niemiec czy UK. Szkoda, bo brakuje im jednak marketingu z najwyżej półki z dostosowaniem cen jak zrobili to Szwedzi z Spotify by utrzymać popyt na usługę. Dla Amerykanów cały świat jest taki sam i pewnie myślą że my też płacimy w dolarach xD
  Odpowiedz

Tu niestety wszystkie gry multi player mają przelicznik w $ i na polskie zł wychodzi drogo

Odpowiedz

[Obrazek: 8e011f538ddb7db7d8df6807c89948ec.jpg]
Moje bieżące top 12.
Do kolejnego gajardosa brak mi cos koło 140 cuksow Uśmiech
I wreszcie!! Pierwszy raz od premiery gry i wyboru Charmandera na start z jajka 2 km miałam super miłą niespodziankę <3 mimo mojego posuniętego wieku Oczko dosłownie skakałam z radości i piszczałam xD <3
[Obrazek: 67969ae9784c50e043e781ee5dc9ce35.jpg]

Odpowiedz

Ja za to miałam powód do radości, gdy znalazłam przypadkowo siedzącego sobie na drodze Slowbro z cp 1700. Uśmiech
Szkoda, że ja nie mam tyle szczęścia do Magikarpow.
  Odpowiedz

(09-08-2016, 19:02 )Currant napisał(a): Ja za to miałam powód do radości, gdy znalazłam przypadkowo siedzącego sobie na drodze Slowbro z cp 1700. Uśmiech
Szkoda, że ja nie mam tyle szczęścia do Magikarpow.

Ja mam szczęście do dobrych lurów Uśmiech a jeszcze we Wrocławiu na bulwarze Dunikowskiego magikarpie potrafią lecieć jak szalone Uśmiech

Odpowiedz

Ja to w Warszawie znajduję ciągle Drowzee. Także mogę sobie zrobić armię Hypno, która podbije całe miasto! Duży uśmiech
  Odpowiedz