• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak złapać ciekawe Pokemony na wsi?
Pytanie 
Tak jak w tytule. Niestety przyszło mi mieszkać w malutkiej wsi w Lubuskiem. W niej jest bardzo mało Pokemonów, a o Pokestopach i Gymach mogę jedynie pomarzyć. Macie jakieś rady żeby złapać ich więcej? Coraz częściej zastanawiam się, czy nie pobawić się trochę Fake GPS'em Smutny 

P.S Pokemony ze sygnaturki znalazłem w Zielonej Górze, ale raczej rzadko tam jeżdżę.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5499&n...ve=Haunter]
  Odpowiedz
Zobacz też

Mam podobny problem mieszkam na wsi ale pracuje w małym mieście tam też ich nie ma wiele. Na wsi najlepiej użyć incense i jazda rowerem.

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka

Aha wiele osób radzi użycie incense jak najdalej od pokestop i miejsca gdzie występują pokemony raczej to mit zawsze odpalam incense w dwóch miejscach nie patrząc czy są poki czy tam pokestop i zawsze coś nowego ciekawego wpadnie

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

Niestety ale nie mam Incense, a poza tym nie mam jak zdobyć Smutny
  Odpowiedz

Poza kupnem incense nic tutaj nie zdziałasz. Musisz po prostu częściej do Zielonej Góry jeździć Uśmiech
  Odpowiedz

Ok. Smutny

PS. Czy to będzie złe, jeśli będę chciał zobaczyć tego fake gps'a, nie przeszkadzając innym, robiąc testowe konto?
  Odpowiedz

W teorii - tak. W praktyce - rób jak uważasz. Tylko licz się z tym, że na fake koncie możesz dostać bana. Oczko
  Odpowiedz

(09-02-2016, 18:27 )RattatowyMistrz napisał(a): Niestety ale nie mam Incense, a poza tym nie mam jak zdobyć Smutny
Etam nie masz jak zdobyć... nabiłeś 15 level, nabijesz i 20, a wtedy dostaniesz dwa Oczko
  Odpowiedz

Gorzej jak na takim koncie trafi Ci się Pokemon życia.
Wtedy będziesz żałował .
Gra niestety przeznaczona jest dla miastowych .
Jak wyjadę gdzieś na wieś to czuję się dziwnie, w ogóle nie widząc Pokemonów .
  Odpowiedz

Wiem, ale do tego robię testowe konto.

P.S. Dzięki za wyrozumiałość
  Odpowiedz