• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pokemony idealne genetycznie

(09-16-2016, 12:56 )Rhydon napisał(a): Napisałem w skrócie moja ilość pokemonów z jajek które pamiętam jest okrojona. Ale te 80% wystarczy do ewolucji na nidokinga ? (poza tematem widziałem na gymie nidokinga 600 CP z hakiem nie wiem kto był taki głupi )

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka

Nie tyle co głupi, tylko pewnie takiego złapał w dziczy  Uśmiech  Ostatnio trafił mi sie Nidoking z 500+cp ale uciekł Smutny
Mam tez takich delikwentów, każda kolejna evolucja słabsza od poprzedniej :Duży uśmiech
[Obrazek: uWWKPRN.png]
A ostatnio trafił mi się chyba jedyny ja dotąd pok ze 100% IV, obok drugi najlepszy IV jaki mam(szkoda ze CP takie małe):
[Obrazek: Zq5pvgG.png]

[Obrazek: sig_zpsbodxnpyp.png]
  Odpowiedz
Zobacz też

Generalnie jełśi Pokemon by miał IV 3% a drugi 93%IV to różnica w walce między nimi będzie wynosić około 10%. Więc jak masz IV 70% - 80 % więc wydaje się być że taki Pokemon spokojnie jest godny uwagi. Między Pokemonem tego samego typu o IV 80% a pokemonem o IV 100% w walce będzie różnica na poziomie 2%, czyli wydaje mi się że marginalna Uśmiech Byle moveset się udał Duży uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Czyli różnica nie wielka

Odpowiedz

Mój najlepszy, niestety ataki nie weszły najlepsze, ale i tak jestem zadowolony Uśmiech
[Obrazek: AZCkt]
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Moje 100% IV Uśmiech
Jeden z najlepszym movesetem do ataku i jeden z najlepszym movesetem do obrony.

[Obrazek: 2qi9349.jpg] [Obrazek: 288pcme.jpg]
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Z jajka paras ma 100% IV lol

Odpowiedz

chciałbym - jestem ciekaw jak dobry parasect sobie radzi z hypno Uśmiech

(09-16-2016, 13:18 )WieRtaR napisał(a): Generalnie jełśi Pokemon by miał IV 3% a drugi 93%IV to różnica w walce między nimi będzie wynosić około 10%. Więc jak masz IV 70% - 80 % więc wydaje się być że taki Pokemon spokojnie jest godny uwagi. Między Pokemonem tego samego typu o IV 80% a pokemonem o IV 100% w walce będzie różnica na poziomie 2%, czyli wydaje mi się że marginalna Uśmiech Byle moveset się udał Duży uśmiech

mój Squirtle IV 84% - max CP 975, ogólnie max CP 1008, min CP 781

Mi do najlepszego brakuje 3,2%, różnica między najlepszym a najgorszym to 22,5%

pewnie dla innych pokemonów może być inaczej, faktycznie między dobrym a bardzo dobym nie ma dużej różnicy, jednak między słabym a bardzo dobrym robi się spora Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Esper Ty mowisz o roznicy Cp i faktycznie Twoja matematyka sie zgadza Uśmiech

Ja to widze tak, kazdy Pokemon ma statystyki bazowe dla uproszczenia 100/100/100 atk/def/sta. Z IV 100% bedzie mial 115/115/115 Oczko Wiec 300/345 w przyblizniu 0,87. Wiec roznica wynosi 13 %. Co o tym myslisz ?

/Edit
Im wieksz baza tym mniejsza roznica miedzy najlepszy a najgorszym mozliwym Uśmiech

Matematyka krolowa nauk Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

@Esper szkoda że Hipno już dawno w gymie nie widziałem

Odpowiedz

Póki co mam 5 Pokemonów z IV 15/15/15: (na 5646 złapanych, z czego 451 z jajek)
- Vaporeon
- Ninetails
- Gengar
- Parasect
- Fearow

Eevee trafił mi się dosyć szybko, bodajże w drugim tygodniu grania. Jarałem się że ewoluował w Vaporeona, a jeszcze bardziej że trafił mi sie najlepszy moveset - Water Gun i Aqua Tail. Niestety niedługo po tym wyszedł patch zmieniający większość ataków i od tamtej pory Hydropompa jest lepsza od Aqua Tail... Tak czy siak to jedyny z wymienionych Pokemonów które leveluję. Reszta ma niestety jeszcze bardziej skopane movesety.

Chyba trudniej jest trafić Pokemona z IV 0/0/0, bo do tej pory trafiłem takiego tylko jednego - taki boski jest mój pierwszy złapany Charmander! (trzymam go do dzisiaj Język)
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości