• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jajka - pokemony z wysokim IV

Chciałem poruszyć temat klucia jajek ja osobiście wykluwam ich sporo mam 28 level i wyklute 409 jajek wiec myśle ze całkiem sporo . Zaobserwowałem że praktycznie wszystkie pokemony z bardzo wysoką IV to pokemony wyklute z jajek a pokemonów mam złapanych 3500 dużo się mówi i pisze na temat idealnych genetycznie pokemonów myśle że w póżniejszej fazie gry będzie to robiło różnice szczególnie podczas pojedynków 1 na 1 myśle że im wcześniej zaczniemy grać świadomie tym lepszy efekt osiągniemy więc osobiście polecam kluć jak najwięcej jajek oczywiście piszę to na podstawie własnych doświadczeń jeśli ktoś ma inne proszę mnie poprawić pomogłem komuś proszę o punkt reputacji Pozdrawiam
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3682&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz
Zobacz też

Żadna nowość że z jajek jest wysokie IV

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

tak żadna nowość raczej chodzi mi o to że praktycznie złapanie na dziko pokemona z wysoką IV to wielka rzadkość natomiast wyklucie myśle ze prawdopodobieństwo praktycznie 100%
  Odpowiedz

Zdobycie max CP z jajka jest prawie niemożliwe zawsze brakuje trochę do max CP z jajka

Odpowiedz

po 20 lvl trenera klują się pokemony o wyższym cp które i tak jest wybierane losowo zaobserwowałem że jeżeli wykluje się pokemon o stosunkowo niskim cp wynagrodzone jest to większą ilością cukierków jest pytanie czy wolimy pokemona z wysokim cp a niskim IV czy z wysokim IV a srednim CP na chwile obecna możliwe ze wysokie CP jest korzystne ale w miare upływu czasu i rozwoju gry bardzo wazne bedzie wysokie IV i najlepsze ataki
  Odpowiedz

[Obrazek: 3c825a312dbb9bd1673182dc96f459b9.jpg] max CP pokemonów z jajek na 20 lvl

Odpowiedz

rhydon masz ode mnie punkt za to wielkie dzieki Oczko
  Odpowiedz

Nie ma za co :-) bardzo przydatna rzecz

Odpowiedz

To ja jeszcze dodam w temacie że z tego co pamiętam z jajek zawsze wykluwają się pokemony z IV MINIMUM 70% i MAX 20 LVL. Więc trzeba power upować więcej ale IV zawsze będą wysokie.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

(09-01-2016, 16:42 )tomek197433 napisał(a): Chciałem poruszyć temat klucia jajek ja osobiście wykluwam ich sporo mam 28 level i wyklute 409 jajek wiec myśle ze całkiem sporo . Zaobserwowałem że praktycznie wszystkie pokemony z bardzo wysoką IV to pokemony wyklute z jajek a pokemonów mam złapanych 3500 dużo się mówi i pisze na temat idealnych genetycznie pokemonów myśle że w póżniejszej fazie gry będzie to robiło różnice szczególnie podczas pojedynków 1 na 1 myśle że im wcześniej zaczniemy grać świadomie tym lepszy efekt osiągniemy więc osobiście polecam kluć jak najwięcej jajek oczywiście piszę to na podstawie własnych doświadczeń jeśli ktoś ma inne proszę mnie poprawić pomogłem komuś proszę o punkt reputacji Pozdrawiam

jeśli dobrze liczę i IV przyjmuje 15 różnych wartości, mamy 3 statystyki - daje to 3375 kombinacji. Statystycznie jednego idealnego poka powinieneś już złapać Uśmiech
Jeśli IV ma 16 wartości 0-15, mamy 4096 możliwości

Idać dalej jeśli założyć za:

(09-02-2016, 07:42 )DerVuSSH napisał(a): To ja jeszcze dodam w temacie że z tego co pamiętam z jajek zawsze wykluwają się pokemony z IV MINIMUM 70% i MAX 20 LVL. Więc trzeba power upować więcej ale IV zawsze będą wysokie.

że z jajek mamy od IV na pozomie 70%+ to daje nam 1012 możliwości(lub 1229 dla 16 wartości IV) , czyli z jajek jeszcze Ci daleko do statystycznie jednego idealnego poka Uśmiech

Mi póki co trafiły się dwie 15/15/14 - weedle i caterpie :/
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz