• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy pokemon Asha

Zapraszam do dyskusji, jaki wg was jest najsilniejszy pokemon Asha.
Wg mnie jest to zdecydowanie Charizard.
  Odpowiedz
Zobacz też

Pewnie, że Charizard Uśmiech Szkoda, że Ash oddał Primeapa, tak to by miał 2 świetne pokemony.
  Odpowiedz

Mega Charizard!
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

A ja chyba musiałbym powiedzieć, że Pikachu Język  Z prostego powodu, ten mały nicpoń przez cały czas trwania serialu ma w głębokim poważaniu takie rzeczy jak typ pokemona, przewaga poziomu, itp. Już w jednym z pierwszych odcinków pokonuje Onyxa atakami elektrycznymi. Z tego co pamiętam w pierwszym filmie jednym atakiem położył na raz trzy poki, w tym jednego ground type i jednego grass type Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

Tutaj mam dylemat, bo nie doszedłem jeszcze do ostatniej serii Pokemonów Asha więc nie wiem, ale wydaje mi się że bardzo mocarny jest Noivern.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

A ja myślę że Charmander. Ten maluch był naprawdę mocny. A do tego potem był Charmelionem (nie wiem czy dobrze napisałam) a jeszcze później Charizardem. ^^
[Obrazek: 1412054o86ac2fleu.gif]
"...We do have a lot in common,
the same earth,
the same air,
the same sky.
If we started looking at what's similar instead of what's different,
well,
who knows?"
-Meowth

Odpowiedz

(08-29-2016, 15:53 )ŁapaczkaEevee napisał(a): A ja myślę że Charmander. Ten maluch był naprawdę mocny. A do tego potem był Charmelionem (nie wiem czy dobrze napisałam) a jeszcze później Charizardem. ^^

Charmeleon Uśmiech

Ale weź pod uwagę, że najpierw kompletnie się go nie słuchał, a potem, kiedy dotarli do Charicific Valley okazało się, że jest znacznie słabszy niż inne charizardy Język
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

(08-30-2016, 21:34 )Vilkans napisał(a):
(08-29-2016, 15:53 )ŁapaczkaEevee napisał(a): A ja myślę że Charmander. Ten maluch był naprawdę mocny. A do tego potem był Charmelionem (nie wiem czy dobrze napisałam) a jeszcze później Charizardem. ^^

Charmeleon Uśmiech

Ale weź pod uwagę, że najpierw kompletnie się go nie słuchał, a potem, kiedy dotarli do Charicific Valley okazało się, że jest znacznie słabszy niż inne charizardy Język

Charizardem złapał Mewtwo.. jednak to o czymś świadczy Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Ale nie zapominajmy o tym, że Charizard zna najwięcej ruchów ze wszystkich pokemonów Asha, pokonał Articuno.
Z Pikachu jest ten problem, że co sezon go praktycznie "resetują", więc nie wypada on tak dobrze.
  Odpowiedz

Cytat:Charizardem złapał Mewtwo.. jednak to o czymś świadczy
Wait what? Ash nigdy nie złapał M2; raczej mylisz go z Redem z Pokemon Origins, czyli kompletnie inną postacią.

Cytat:Pokemonów Asha więc nie wiem, ale wydaje mi się że bardzo mocarny jest Noivern.
Według mnie Noivern ze wszystkich poków Asha w Kalos jest najsłabszy. Przed ewolucją nie wygrał żadnej walki, a po... póki co też się nie popisał (bodajże wygrał z Zapdosem, ale dzięki otoczeniu). :p

Ogólnie rzecz biorąc, to najwyższe "win ratio" spośród pokemonów Asha ma Goodra (do ligi miała 100% zwycięstw), następny w kolejności jest Infernape (83%) i Greninja (koło 80%). Charizard posiada 75%, a Pikachu ~60% (dla ciekawskich powiem, że Lapras ma 0% Język).

Najpewniej najpotężniejszym pokemonem Asha jest Greninja, który to uzyskał własną Satoshi Formę, która pozwala mu rywalizować z innymi Mega Ewolucjami. W anime została pokazana jego druzgocząca przewaga nad innymi stworkami Satoshi'ego.
Goodra stoczyła zbyt małą ilość walk, by oceniać, ale raczej nie jest tak silna jak statystyki pokazują. Pikachu dostaje odwiecznego reseta, więc go zignoruję. Infernape - z pewnością silny, ale wątpię, by potężniejszy od Charizarda.
Charizard zaś przed treningiem był... słaby... słaby jak na Charizarda. Po treningu się wzmocnił, lecz wątpię, aby prezentował potęgę godną Ash's Greninja'y, która to - mówiąc kolokwialnie - wymiata i przekracza wszelkie granice.

tl;dr - IMO Greninja > Charizard.
  Odpowiedz