• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PokeLife

Ciekaw jestem ilu z was gra na PokeLife Uśmiech
I przy okazji chciał bym was zaprosić do wspólnej gry ^^

xxx
Ayu napisał 08-07-2016, 03:14 :
Link usunięto- Reflink
  Odpowiedz
Zobacz też

Na razie przystopowałam i nie wiem czy wrócę ^^
  Odpowiedz

Kiedyś grałem, ale nie wiedziałem że konta poniżej określonego poziomu są kasowane po jakimś czasie i wiadomo jak to się skończyło Język
  Odpowiedz

Grałam w to dość długo, dorobiłam się kilku fajnych poków, a dwie moje skórki zostały przyjęte do gry Duży uśmiech

Ale mi się znudziło. Zbyt monotonne.
  Odpowiedz

Co to? Może ktoś po krótce wytłumaczyć? Duży uśmiech
Łodzianin...
  Odpowiedz

(07-10-2016, 00:03 )Lelusieq napisał(a): Co to? Może ktoś po krótce wytłumaczyć? Duży uśmiech

Przeglądarkowa gra, w której łapie się pokemony, toczy walki z innymi graczami, zdobywa odznaki i tak dalej. 

Wszystko jest na zasadzie klikania. Są różne regiony, nie tylko Kanto. Chyba do Sinnoh doszło jeśli dobrze pamiętam. W dziczy łapiesz sobie pokemony i czasem możesz spotkać trenerów, z którymi toczysz walki. Pokemony da się trenować (zwiększać im statystyki). Poza tym jest tam opcja handlu i skiny dla poków. Ah i chyba warto wspomnieć, że są tam pokemony shiny Język
  Odpowiedz

Zacząłem grać w Pokelife jakieś 4-5 lat temu. Grałem ze znajomymi przez około 2,5 roku. Zrezygnowaliśmy tylko dlatego, że Loża Szyderców doszła do dużej władzy na serwerze i robiła ogromny bajzel Uśmiech . Sam byłem w LordsOfDestructions czy jakoś tak. Za starych czasów miałem trzeciego najlepszego Kadabre na serwerze. Skończyłem z nim na 76 poziomie.
  Odpowiedz

(07-11-2016, 01:02 )Radowid napisał(a): Zacząłem grać w Pokelife jakieś 4-5 lat temu. Grałem ze znajomymi przez około 2,5 roku. Zrezygnowaliśmy tylko dlatego, że Loża Szyderców doszła do dużej władzy na serwerze i robiła ogromny bajzel Uśmiech . Sam byłem w LordsOfDestructions czy jakoś tak. Za starych czasów miałem trzeciego najlepszego Kadabre na serwerze. Skończyłem z nim na 76 poziomie.

Loża Szyderców została uciszona o ile nie zlikwidowana jak jeszcze grałam. Więc gdybyście planowali powrót z tej okazji to śmiało, nie powinno ich być Język
[Obrazek: tumblr_mu9c4p9rTU1rj4u7uo3_500.gif]
  Odpowiedz

(07-11-2016, 13:46 )Uszatka napisał(a):
(07-11-2016, 01:02 )Radowid napisał(a): Zacząłem grać w Pokelife jakieś 4-5 lat temu. Grałem ze znajomymi przez około 2,5 roku. Zrezygnowaliśmy tylko dlatego, że Loża Szyderców doszła do dużej władzy na serwerze i robiła ogromny bajzel Uśmiech . Sam byłem w LordsOfDestructions czy jakoś tak. Za starych czasów miałem trzeciego najlepszego Kadabre na serwerze. Skończyłem z nim na 76 poziomie.

Loża Szyderców została uciszona o ile nie zlikwidowana jak jeszcze grałam. Więc gdybyście planowali powrót z tej okazji to śmiało, nie powinno ich być Język

Z miłą chęcią, ale nie jest już to gra dla mnie  Język . Gra postawiła przede wszystkim na nowych graczy. Gdy ja 76 osiągnąłem w ponad 2 lata to nowi gracze mogli to osiągnąć w o wiele krótszym czasie. Mój kolega poprzez bycie w LożySzyderców dostał bana nic nie robiąc. Btw. moje konto chyba zostało usunięte przez zbyt długie nielogowanie się.  Niezdecydowany
  Odpowiedz

Fajna gra. Trochę pograłem, lecz jej monotonność trochę mnie znużyła. Nie wiem, czy kiedyś wrócę.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości