• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Lure na wsi

Czy jak dam lura na wsi to pokemony będą respic się randomowo? Będą jakieś rzadsze poksy?
  Odpowiedz

To zależy. Język Jednak pisali już gdzieś, że próbowali rzucać w miejscach wyludnionych lury i wpadały fajne okazy. Musisz po prostu spróbować. Duży uśmiech
  Odpowiedz

Najlepiej gdzieś, gdzie w ogóle a pobliżu nie ma pokestopów ani widzianych pokemonów, tylko nie w kompletnej dziczy, żeby internet działał Oczko
U mnie podczas jazdy na rowerze po polnych drogach wpadło parę fajnych poków np Vulpix, Ponyta, Nidoran i nawet wodne: poliwag, magikarp czy staryu gdzie w pobliżu paru km nawet nie było wody także spawn jest całkowicie losowy. Trzeba tylko trzymać się z daleka od miejsc gdzie występują pokemony no i najlepiej mieć incense odpalone poruszając się na rowerze bo poki pojawiają się co 200 metrów przy poruszaniu się.
  Odpowiedz

Próbowałam i wpadały bardzo fajne Poki, także polecam Uśmiech
  Odpowiedz

Aj chodziło mi o incensa bo o tym ostatnio dość głośno i faktycznie działa. Co do lurów to sama jestem ciekawa czy rzeczywiście ten trick również działa.
  Odpowiedz

Teoretycznie jeśli jest Pokestop, to i Pokemony w okolicy powinny być Oczko
  Odpowiedz

(08-22-2016, 20:33 )Madzia636 napisał(a): Teoretycznie jeśli jest Pokestop, to i Pokemony w okolicy powinny być Oczko

Ale nie zawsze fajne. :< Ja łapię 2 pokestopy z domu i nawet na lurze ciągle rataty, podgeye, spearowy i ponyty. Czasem tylko od czasu do czasu wpadnie jigglypuff lub gastly. No i gdzieś mi się tu magmar kręci, ale przeszłam całe osiedle wzdłuż i wszerz... i nic. Język
  Odpowiedz

(08-22-2016, 21:20 )Ketanade napisał(a):
(08-22-2016, 20:33 )Madzia636 napisał(a): Teoretycznie jeśli jest Pokestop, to i Pokemony w okolicy powinny być Oczko

Ale nie zawsze fajne. :< Ja łapię 2 pokestopy z domu i nawet na lurze ciągle rataty, podgeye, spearowy i ponyty. Czasem tylko od czasu do czasu wpadnie jigglypuff lub gastly. No i gdzieś mi się tu magmar kręci, ale przeszłam całe osiedle wzdłuż i wszerz... i nic. Język

Zazdroszczę, bo ja do najbliższego Pokestopa mam z 7 km. Oczko
  Odpowiedz

No cóż. Takie zalety dużych miast, że pokestopów i aren na pęczki. Język
  Odpowiedz

Kiedyś gdzieś czytałem że na każdy odpalony LureModule przypada "przynajmniej" jeden rzadki pokemon (w tym także ewolucje), ale nie wiem czy to jest potwierdzone.
  Odpowiedz