• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Problem z działaniem aplikacji

Model Urządzenia:Samsung Galaxy Grand Prime
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO:

Opisu Problemu: Mam problem.dziś rano grając w pokemon go,zaczęło wykluwac mi się jajko.podczas wyklucia,telefon się zawiesił,więc postanowiłem go ponownie uruchomić.po włączeniu telefonu i aplikacji pokemon okazało się,ze z jajka wyklul mi się grimer.gdy wchodzę w informację i owym pokemonie telefon znów się zacona i wyskakuje mi powiadomienie,ze aplikacja pokemon go została zatrzymana.Już 2 razy instalowalem ponownie apke,ale problem nie zniknął.co mam robić,żeby móc normalnie grać?proszę o pomoc.</span></span>
  Odpowiedz

Coś nawiedzony ten grimmer, bo jak czytam to wiele osób, które go złapało nagle zaczęło mieć problemy z działaniem telefonu. Język Ale gra przestaje działać dopiero po kliknięciu na pokemona? Jeśli tak, to mój znajomy zrobił tak jak mówi chłopak na filmiku (https://www.youtube.com/watch?v=JvsDzCtLW7E) i pozbył się problemu. Nie wydaje się to być skomplikowane. Język
  Odpowiedz

(08-21-2016, 17:37 )Ketanade napisał(a): Coś nawiedzony ten grimmer, bo jak czytam to wiele osób, które go złapało nagle zaczęło mieć problemy z działaniem telefonu. Język Ale gra przestaje działać dopiero po kliknięciu na pokemona? Jeśli tak, to mój znajomy zrobił tak jak mówi chłopak na filmiku (https://www.youtube.com/watch?v=JvsDzCtLW7E) i pozbył się problemu. Nie wydaje się to być skomplikowane. Język

Dzięki wielkie za pomoc!zrobiłem tak jak na filmiku,ale nie powiem,żebym nie miał z tym problemów Oczko N dodatek musiałem usunąć grimmera całkowicie,bo nadal się zacinalo Język
  Odpowiedz

No cóż, szkoda że się nie udało. Ale jeszcze nie jedno jajko wyklujesz. Może jeszcze naprawią ten błąd. I oby, bo też gram na grand prime xD
  Odpowiedz

Z Grimer'em jest problem nie tylko przy wykluwaniu jajek. Miał się pojawić właśnie koło mnie i przez 15 minut zacinało mi grę. Musiałem się wylogowywać i po ponownym zalogowaniu gra chodziła tylko kilka sekund. Następnie znowu freeze. Po tych 15 minutach, gdy Grimer'a już tu nie było, gra zaczęła chodzić normalnie :/.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz