• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Co oznacza ten symbol ?

Model Urządzenia:
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO:

Opisu Problemu:</span>Nie wiem co oznacza symbol zaznaczony na czerwono. Raz jest to liczba 70 innym razem 130 itd. Czy wie ktos co to oznacza? 

[img][Obrazek: IMG2239[1_ahprweq.jpg][/img]</span></span>
  Odpowiedz

Przeciez to ilosc Pokecoinsow jakie posiadasz.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

W menu wybierz Shop, zobaczysz co możesz za nie kupić Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Gdzie kupiłeś to konto, wiesz jak odebrać nagrodę za poki w gymie a nie znasz takich podstaw ? Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3205&n...ve=Golduck]
  Odpowiedz

(08-20-2016, 23:56 )Marcin93PL napisał(a): Gdzie kupiłeś to konto, wiesz jak odebrać nagrodę za poki w gymie a nie znasz takich podstaw ? Duży uśmiech

Myślę że to niepotrzebny przytyk. Da się grać bez coinów. Ja do +/- 12 lvla nie wiedziałem że można kręcić pokestopami żeby dostawać itemki. Czy to znaczy że kupiłem konto? Nie przesadzajmy. Po to jest ta sekcja forum żeby swobodnie móc zadać każde pytanie odnośnie gry i nie zostać za to zjechanym.

Odpowiedz

Ja w tym miejscu mam 0.
Nigdy nie miałem żadnego coinsa.
Nie używam wogóle tej opcji i nie wchodzę do Gym. Zajmuję się tylko zbieraniem Pokemonów.
  Odpowiedz

(08-21-2016, 08:44 )JasnyGrom napisał(a): Ja w tym miejscu mam 0.
Nigdy nie miałem żadnego coinsa.
Nie używam wogóle tej opcji i nie wchodzę do Gym. Zajmuję się tylko zbieraniem Pokemonów.

Warto przemyśleć zmianę strategi i chociaż 2-3 gymy przejmować. Dlaczego? Teraz jeszcze ilość miejsca na pokemony Ci nie doskwiera. Ale jak wejdzie 2 i 3 generacja to może zacząć. A za monetki możesz powiększyć i plecak, i miejsce na pokemony.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości