• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Problem z wyszukiwaniem pokemonów

Model Urządzenia: Xiaomi Mi 5
Wersja Android: 6.0 Marshmallow
Źródło Aplikacji: GooglePlay
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.33.0

Opisu Problemu:
A więc, mam taki problem, że nie pojawiają mi się pokemony. Teraz w czym to się objawia... Idąc z włączoną aplikacją z znajomym obok, jemu pojawia się dany pokemon a mi nie... Dopiero przy zrestartowaniu aplikacji pokemon pojawia się w tym samym miejscu.. Analogicznie sprawa wygląda z lure module... Jeżeli obydwoje jesteśmy "wewnątrz" to jemu normalnie się cały czas pojawiają, a ja muszę zrestartować aplikację aby go dostrzec. Kolejną kwestią są "Sightings" - u mnie się nie odświeżają automatycznie, a u znajomego i owszem. Jest to o tyle uciążliwe, że sam nie wiem ile mogłem w ten sposób pokemonów przegapic... Jakieś rady?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
</span>
  Odpowiedz

Może to wina internetu?
Mi czasem siię tak działo przy włączonej opcji battery saver
  Odpowiedz

Myślę, że to nie jest kwestia internetu, sprawdzałem za pomocą pingu jak wygląda to... żadnych złych objaw nie było. Internet 4G w T-mobile
  Odpowiedz

Zegar i data/strefa czasowa w tel na automatycznie ustawione masz?
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Wyłączone obie rzeczy

EDit
https://gyazo.com/49cb373f7e495c806ceaf74dcf624762

/\ foto
  Odpowiedz

To włącz i powinno już normalnie działać
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Myślisz, że to było przeczyną? Czytałem w wielu wątkach, że właśnie wyłączenie pomaga.. No ale... sprawdzę i w przeciągu 24h dam znać Uśmiech
Z góry dziękuje
  Odpowiedz

ja mam inaczej. Mi pojawia się pokemon a kumplowi obok nie. Później mamy na odwrót.

Obaj mamy Xiaomi, ja Redmi 3 pro a on Mi-2. Winiłbym apkę bo to samo miałem na LG F60 i Sam Note 4...

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]
  Odpowiedz

Naznaz - przetestowane, działa .... bardzo ale to bardzo dziękuje Tobie za pomoc Uśmiech
Temat może być zamknięty !
  Odpowiedz