• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Problem z Lure i PokeStopami

Model Urządzenia: Sony Xperia Z
Wersja Android: 5.1.1 (Chyba)
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.33.0 (najnowsza)

Opisu Problemu: Witam. Grałem sobie na swoim tablecie spokojnie w pokemony, miałem swoje konto, a dziewczyna swoje, raz grałem ja na swoim a raz ona na swoim. Naprawiłem w końcu swoją xperie i ucieszony, że ja będę sobie mógł grać spokojnie na swoim końcie na telefonie, a dziewczyna na tablecie, jednak nie jest tak kolorowo. Pobrałem pokemony ze sklepu play, odpalam, loguje się wszystko ok, działa, jednak nie do końca, gdy zbieram pokestopa to nie robi się on fioletowy tylko zostaje taki sam kolor ( to akurat da się przeżyć ). Dziewczyna odpaliła lura specjalnie dla nas, żebyśmy sobie razem polurowali i wszystko fajnie tylko jej na tablecie (na którym gramy długoo) wszystko działa jak zawsze, a mi na zetce z lurów nie wyskakują pokemony... Próbowałem na jej końcie, na moim i to samo. Reinstalowałem gre, przeniosłem na karte SD i dalej to samo. Wszędzie normalnie mi wyskakują pokemony tylko nie z lurów (incense nie próbowałem, pewnie jest to samo). Jak rozwiązać ten problem? Nie powiem, bardzo denerwuje i przez to grać się odechciewa Niezdecydowany . Pozdrawiam.

//edit
Przeczytałem, że winą może być zegarek w telefonie nie ustawiony na automatyczny. Mam wyłączony automatyczny i podany przez sieć ponieważ jak włączam to mam dwie godziny do tyłu (Ponieważ nie mam karty sim, gdyż mam popsute wejście na kartę) i udostępniam internet z drugiego telefonu.
  Odpowiedz

Ano, to będzie zegarek. Musi być auto :/
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-20-2016, 00:20 )Jablecznik napisał(a): (..) Naprawiłem w końcu swoją xperie (..)

(..) Ponieważ nie mam karty sim, gdyż mam popsute wejście na kartę (..)

To jakoś kiepsko jest naprawiona Oczko
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

@up
Wymieniłem wyświetlacz z dotykiem ponieważ było zbite to i to i nie działał dotyk, po złożeniu telefonu dopiero okazało się, że nie czyta mi karty sim (dziwne, bo działało wszystko do ostatniego), ale na dniach będzie to naprawione.

(08-20-2016, 00:39 )Naznaz napisał(a): Ano, to będzie zegarek. Musi być auto :/

Ahh.. No dobra, będę kombinował.
  Odpowiedz