• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Zniknął pył ze wszystkich pokemonów

Model Urządzenia:
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO:

Podczas podnoszenia mocy pokemona za pomocą pylu okazało się że ubyło go ze wszystkich pokemonow. fakt, chciałam rozbudować jednego z pokemonów na ile mi pyłu starczy i zeszlam do ilości 159. Okazuje się że wszystkie pokemony mają wartość 159 !!! Co z tym zrobic? Czy ktoś miał taki problem. W takim przypadku to prawie jak zacząć grę od nowa...
  Odpowiedz

Pył jest wspólny na wszystkie pokemony
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Ok. Dzięki za odpowiedź... Wydawało mi się że to na grupe pokemonow, ale faktycznie doczytałam że to na wszystkie stworki.
  Odpowiedz

Możliwe że pomyliłaś z cukierkami, te są osobne dla każdego typu pokemona Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Hehe od razu przypomniało mi się, że ja tak myślałem do 10 poziomu mniej więcej Oczko
Jakoś nie zwracałem na to uwagi dopiero później coś mi nie pasowało Duży uśmiech
Swoją drogą to nasze myślenie było logiczniejsze niż to jak to zastosowane w grze
  Odpowiedz