• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Revolution Online

Gra warta polecenia. Nie tak dawno wprowadzono ligę Hoenn. Jedyny mankament to brak licencji od Nintendo i często padające serwery.
  Odpowiedz
Zobacz też

Podpisuję się pod opiniami. Warto pograć. Trzeba natomiast pamiętać że gra nadal jest w fazie beta. Gra nie będzie zresetowana po udostępnieniu wersji finalnej ale zdarza się - szczególnie w godzinach szczytu - że występują lagi i crashe servera.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

(07-03-2016, 21:37 )DerVuSH napisał(a): Gra nie będzie zresetowana po udostępnieniu wersji finalnej ale zdarza się - szczególnie w godzinach szczytu - że występują lagi i crashe servera.

Nie bądź taki skromny. Gra w fazie beta jest już od ładnego czasu, a serwery potrafią nie działać od rana do wieczora  Uśmiech

Gdyby jednak kogoś gra interesowała to warto dodać do zakładek link ze statusem serwerów - http://project-sato.net/statuschecker/.
  Odpowiedz

(07-04-2016, 00:53 )Luka Wars napisał(a):
(07-03-2016, 21:37 )DerVuSH napisał(a): Gra nie będzie zresetowana po udostępnieniu wersji finalnej ale zdarza się - szczególnie w godzinach szczytu - że występują lagi i crashe servera.

Nie bądź taki skromny. Gra w fazie beta jest już od ładnego czasu, a serwery potrafią nie działać od rana do wieczora  Uśmiech

Gdyby jednak kogoś gra interesowała to warto dodać do zakładek link ze statusem serwerów - http://project-sato.net/statuschecker/.

Niedawno faktycznie było tak że serwery lagowały od rana do wieczora i bardzo uprzykrzało to rozrywkę ale z zadowoleniem muszę stwierdzić że od około tygodnia jest znacznie lepiej. Zarówno lagi i crashe to już raczej sporadyczne sytuacje.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Właśnie poprzez premierę Pokemon GO chciałem wrócić do Fire Red na GBA, gdy właśnie dzięki wam zobaczyłem tę grę. Zagrałem jak na razie ok. 30 minut i jestem pod sporym wrażeniem. 3 światy, mechanika dobrze wszystkim znana, sporo ludzi, jednak te kolejki :o
Zastanawiam się również nad rozpoczęciem serii na YT właśnie z tej gry. Co myślicie?

P.S. Próbkę możecie zobaczyć w temacie poświęconemu na reklamę na forum.
P.S.2. Gram na Red Server jakby co.
  Odpowiedz

Gra ktoś aktywnie w tą grę? I byłby chętny by wytłumaczyć mi co i jak działa w niej?
Jestem przed pierwszym Gymem i nie jestem wstanie pokonać pokemonów Lidera ponieważ Mają niby za wysoki lv, dodam ze mam pokemony +20lv.
[Obrazek: 618791470161139167159.gif]

[Nickname] Deronsel [Level] 28 [Team] Instinct
  Odpowiedz

Cytat:Gra ktoś aktywnie w tą grę? I byłby chętny by wytłumaczyć mi co i jak działa w niej?

Jestem przed pierwszym Gymem i nie jestem wstanie pokonać pokemonów Lidera ponieważ Mają niby za wysoki lv, dodam ze mam pokemony +20lv.

Przed pierwszym gymem i takie problemy? Ja złapałem 2x Budew jeden miał 12 a drugi 10 lvl i bez najmniejszego problemu pokonałem Brocka. Pozniej Onixa dobiłem Charmanderem  Uśmiech
  Odpowiedz

Zdaję sobie sprawę, że to amatorski projekt i to do tego w fazie beta, jednak jakoś ciężko jest mi przekonać się do tej gry. Z jednej strony są pewne mankamenty techiczne, które są zrozumiałe: interfejs wymaga usprawnień, walki także. Z drugiej zaś mamy do czynienia z dziwnymi decyzjami od strony designu, chociażby fakt, że każda lokacja jest otwarta dla graczy. Oznacza to, że mama głównego bohatera ma w domu zgraję biegających wokół trenerów, a profesor wręcza tłumowi wciąż te same 4 startery Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

Witam
Mam do was pytania Duży uśmiech
Czy ktoś z was jeszcze gra w PRO? Jak tak to na jakim serwerze?
Na jakim serwerze można stablinie grać? bez większych lagów czy mniejszej kolejki? Uśmiech
Jak wygląda sytuacja polaków na danym serwerze oraz Polskich gildii?
  Odpowiedz

Słuchajcie! Ruszył nowy konkurs, w którym do wygrania ciekawe gadżety, między innymi SUPER BRANZOLETA oraz POWER BANK w kształcie POKEBALLA! Weź udział już teraz! http://xyz.xx
asterixix napisał 08-25-2016, 16:45 :
Reklama/Reflink
  Odpowiedz