• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Revolution Online

(03-16-2016, 21:53 )tomek030405 napisał(a): Wiadomo kiedy będzie ten nowy serwer?

Nie umiem wejść na serwer-Za dużo graczy :/

Drugi serwer jest już dostępny od paru dni więc nie powinno być problemów z wejściem. Jeśli nie możesz wejść to możesz mieć nie aktualną grę i musisz ściągnąć tą aktualną. Uśmiech
  Odpowiedz
Zobacz też

(03-16-2016, 22:11 )micbab napisał(a):
(03-16-2016, 21:53 )tomek030405 napisał(a): Wiadomo kiedy będzie ten nowy serwer?

Nie umiem wejść na serwer-Za dużo graczy :/

Drugi serwer jest już dostępny od paru dni więc nie powinno być problemów z wejściem. Jeśli nie możesz wejść to możesz mieć nie aktualną grę i musisz ściągnąć tą aktualną. Uśmiech

Dzięki , zaraz ściągam Język
[Obrazek: 0c55574bb9e7d.png]
  Odpowiedz

Jakby co na Blue Serwerze - Ozyrski, piszcie PM, można coś ogarniać razem Oczko
  Odpowiedz

Zacząłem grać na blue, ale dosyć ciężko wbić na serwer przy 1000 osobowych kolejkach, gdy na red wbija bez problemu, ale gra się całkiem spoko na tym blue i nie chce mi się zaczynać od nowa.
Nick to EdwardHeroes
  Odpowiedz

Ja mam przegrane ponad 250h w PRO na serwerze Red, jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie gry, to można mnie znaleźć pod tym samym nickiem co tutaj. Zapraszam także na polski czat na tym samym serwerze, stworzony przez członków mojej gildii - Karp. Jest nas na tym czacie już dosyć dużo, więc zawsze znajdzie się ktoś do pogadania, czy do pomocy Oczko
  Odpowiedz

Hej Uśmiech Gra ktoś może teraz? Mam nick w grze Megiera. Chętnie się dowiem trochę o samej grze od kogoś kto już grał. Uśmiech
  Odpowiedz

zacząłem grać dzisiaj (red serwer). jakieś tipy na start?

jak co to nick: Myuutsuu
[Obrazek: utdfwcI.png]
  Odpowiedz

Yowki Powki Ludziska  Oczko
Zacząłem grac na Blue chętny ktoś na weekendowe siedzenie do rana i granie ? Duży uśmiech
Nawet jak gracie na Red to zawsze rady są przydatne nawet dla kogoś kto interesuje się pokami od dawna :>
Mój nick : Sagaqp
  Odpowiedz

Za Waszą namową też zacząłem grać, na serwerze Red Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

nie mogę się zarejstrować,jak klikam na wiadomość z linkiem aktywacyjnym to otwiera mi sie strona z Activation link not valid!
  Odpowiedz