• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemony w McDonald - w zestawach Heappy Meal

Do tego też wydaje mi się dochodzi fakt, że gry w Polsce przestały być tak popularne. Linia gameboy to chyba jedyna seria konsol, która sprzedała się naprawdę dobrze w Polsce biorąc pod uwagę wyniki w innych częściach świata. Teraz jednak królują gry mobilne na smartfony i tablety, a takiego 3ds'a kupują raczej corowi gracze. Tak więc na przykład główne gry z serii Pokemon są bardziej niszowe.

Tymczasem zatrzymując się dziś na dworcu centralnym postanowiłem uzupełnić kolekcję (i kilogramy). Jakże głupio się czułem będąc zmuszonym wrócić do kasy i powiedzieć pani, że zabawki nie dostałem Duży uśmiech A potem jakaś kobita się na mnie gapiła, bo creepy brodacz samotnie konsumuje happy meala Smutny
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz
Zobacz też

No ostatnio popularność trochę spadła, widzę to z własnych doświadczeń, z własnego grona przyjaciół, którzy już porzucili tą produkcje ze względu na brak konkretnych aktualizacji itp. Ale nie zmienia to faktu, że sam sobie sprawie chociaż 1 figurkę.
Era dezinformacji

Killuminati.47

Odpowiedz

Na pewno sporo jest też sytuacji gdzie osoba pobierze pgo i pogra trochę tylko ze względu na panujący trend. A że pewnie wcześniej nie interesowała się pokemonami to i szybko jej się znudziło. A co do tych figurek to chyba się skuszę. Na rowerek i do Maca na kurczaka, a przy okazji połapię pokemony Duży uśmiech
  Odpowiedz

Odkupię figurkę Squirtle'a, karty ze Squirtlem, Psyduckiem, Meowthem i Dedenne oraz opakowanie pokemonowe po Happy Meal'u - proszę pisać na priv Uśmiech
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

a ja mam pytanie, jak to w końcu jest z zakupem dodatkowych figurek do jednego zestawy? Gość z filmu kupił je po 3zł, we wpisach widziałem, że 5 zł.
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

w Szczecinie do zestawu dokupić można w cenie 6zł/szt
co ciekawe w piątek były dostępne figurki z drugiego rzutu, tzn psyduck, eevee, togepi, meowth, piplup, fennekin, snivy i shiny magicarp
  Odpowiedz

Shiny Magikarp był z pierwszego rzutu. Na stronie jest informacja, że w przypadku wyprzedania konkretnych zabawek mogą zacząć wprowadzać drugą serię Uśmiech
  Odpowiedz

ale to jednak trochę dziwne że prawie cały drugi rzut jest dodany tydzień wcześniej
  Odpowiedz

W większości Maców w dużych miastach już tak jest, że jest albo druga seria, albo przemieszane. Ceny też są różne, albo 3 albo 6 zł.
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

W jednym maku w którym byłem w ogóle nie było możliwości dokupienia zabawki, ale to już było jakiś czas temu, może nie ustalili wtedy jeszcze ceny.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości