• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemony w McDonald - w zestawach Heappy Meal

Figurki pokroju Pikachu znikną zapewne nawet szybciej :p
Swoją drogą ciekaw jestem ile osób pomylilo zabawkę dedenne z grubym raichu Duży uśmiech
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz
Zobacz też

(08-21-2016, 08:42 )Vilkans napisał(a): Figurki pokroju Pikachu znikną zapewne nawet szybciej :p
Swoją drogą ciekaw jestem ile osób pomylilo zabawkę dedenne z grubym raichu Duży uśmiech

Przyznaję, sam na pierwszy rzut oka pomyślałem że to Raichu Uśmiech
Ja z zabawek z McD chciałem tylko Shiny Magikarpa i już go mam, inne raczej mi nie przypadły do gustu.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Poki w MacDonaldzie były już (o ile mnie pamięć nie myli) przy polskiej premierze serii Black and White. Powracają teraz i pewnie będą powracać w przyszłości...
Co do samych zestawów, pokusiłam się o  Vulpixa i, oczywiście, shiny Magikarpia (niby głupia figurka, ale mimo wszystko rarytas!).
[Obrazek: PGPLF.php?PN=MaszaDinosaur&LV=5&SD=2016-...6021048096]
  Odpowiedz

Moje dzieci już mają po 2 pokemony.. Uśmiech

Dwa dni z rzędu odwiedzaliśmy Mc Donalds Duży uśmiech
  Odpowiedz

Karty dodawane do figurek mają oznaczenia od 1 do 12. Wypuszczone zostały limitki na potrzeby McDonald's.

Co do cen - mak przycwaniaczył. Byłem wczoraj i za dodatkowe zabawki dopłacałem po 6 zł/sztuka. Pani powiedziała, że przy tej serii nie ma opcji dokupienia za 3 zł, a kupienie poza zestawem to koszt 6 zł, a nie 5Oczko

Ale pięć poksów wpadło. I - tu jestem zaskoczony - jakość jest znośna. Najlepiej wypada Totodile, bo nie ma w nim śrubek, które w pozostałych pokemonach psują trochę wyglądOczko
Zapraszam na popkulturowy blog Geek Nerd NewsUśmiech
http://geek-nerd-news.blogspot.com/

[Obrazek: PGPLF.php?PN=pawelduda170190&LV=20&T=Y&C...8135134042] 

Odpowiedz

Ależ najlepiej wygląda Magikarp, bo zgodnie z lore Pokemon poza machaniem ogonem nic nie robi Duży uśmiech Więc nawet nie ma co z niego wystawać.
  Odpowiedz

Dzięki znajomemu pracującemu w maku, udało mi się zebrać całą kolekcję. Zapleczowo. Szkoda, że moje dzieciaki nie doceniają. Nawet nie ogarniają zajawki zbytnio.
Uprzedzając pytania - tak, znajomy jest studentem prawa.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-19-2016, 21:25 )Krychas napisał(a): Moda wraca, czekam na tazosy w chipsach Duży uśmiech

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Razem ze znajomymi z innego forum (nie podam jakiego, bo zaraz moderacja powie że reklama :V) pisaliśmy do polskiego i amerykańskiego oddziału Laysów oraz polskiej siedziby PepsiCo. Polski oddział nie odpisał wcale, amerykański przesłał standardową odpowiedź że dziękują za sugestię ale sugestii nie przyjmują i tylko PepsiCo bardziej pozytywnie się wyraził (żeby śledziś promocje i takie tam) no i tyle. Jakby ktoś chciał znać dokładną treść to szczegóły prześlę na priva Oczko
Generalnie - miło że odpisali, źle że nie potwierdzili, dobrze że ujęłi to w taki sposób ze można mieć nadzieję Język

Co do tematu głównego - pewnie wezmęPsyducka dla znajomej, a dla siebie może Dedenne i Magikarpia, na pewno obowiązkowo Squirtle'a i Meowth'a Duży uśmiech
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

(08-24-2016, 21:49 )Turtwiczka napisał(a):
(08-19-2016, 21:25 )Krychas napisał(a): Moda wraca, czekam na tazosy w chipsach Duży uśmiech

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Razem ze znajomymi z innego forum (nie podam jakiego, bo zaraz moderacja powie że reklama :V) pisaliśmy do polskiego i amerykańskiego oddziału Laysów oraz polskiej siedziby PepsiCo. Polski oddział nie odpisał wcale, amerykański przesłał standardową odpowiedź że dziękują za sugestię ale sugestii nie przyjmują i tylko PepsiCo bardziej pozytywnie się wyraził (żeby śledziś promocje i takie tam) no i tyle. Jakby ktoś chciał znać dokładną treść to szczegóły prześlę na priva Oczko
Generalnie - miło że odpisali, źle że nie potwierdzili, dobrze że ujęłi to w taki sposób ze można mieć nadzieję Język

Co do tematu głównego - pewnie wezmęPsyducka dla znajomej, a dla siebie może Dedenne i Magikarpia, na pewno obowiązkowo Squirtle'a i Meowth'a Duży uśmiech

Podanie nazwy forum nie jest reklamą Oczko

Z chęcią bym to poczytał. Wydaje mi się, że decyzje o takich promocjach są zależne od trwałości danego trendu. W czasach tazosów dostaliśmy gotową paczkę: serial anime, gry na gameboya, zabawki, karty, pisemka, filmy kinowe. To wszystko składało się na potężną machinę biznesową, która pozwalała zarobić na praktycznie wszystkim, co miało wizerunek pikachu. Teraz niby jest podobnie, ale jednak wciąż nie wiadomo, czy hype na pokemon go się utrzyma, czy zostaną przy tym najwięksi zapaleńcy, zwłaszcza przy okazji wprowadzania kolejnych generacji, biorąc pod uwagę, że Polska jawi sie jako kraj genwunnerów. Niby leci serial w tv, ale nie wiem, jak dużą popularnością się cieszy.

Zapisz
  Odpowiedz

Tak jak mówisz, nie wiadomo ile będzie trwał trend na pokemon go i po prostu wydaję mi się, że firmy nie chcą ryzykować. Sporo teraz się trąbi o spadku liczby graczy, więc to też zniechęca firmy jak lays to wydania tazosów. Zobaczymy co będzie po większych aktualizacjach od Niantic i jeżeli gra nie straci więcej graczy i utrzyma poziom przez dłuższy czas to kto wie.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości