• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemony w McDonald - w zestawach Heappy Meal

Figurka + karta Uśmiech
http://mcdonalds.pl/dla-rodzicow/
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz
Zobacz też

Pokemony są wszędzie Diabeł
  Odpowiedz

Moda wraca, czekam na tazosy w chipsach Duży uśmiech

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

Też czekam na tazosy w czipsach choć jestem na diecie to kupiłbym paczki dla tazosów. Co do figurek - fajne urozmaicenie, ale takie figurki chodzą po piątaka Duży uśmiech Ten McDonald.
Era dezinformacji

Killuminati.47

Odpowiedz

wg tego filmu wychodzą za piątaka, jeden zestaw i dowolna liczba figurek za 3 zł no i karta Oczko
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Z jednej strony nie ulega wątpliwości, że sukces Pokemon Go jest związany z tą promocją, jednak materiały promocyjne zwracają raczej uwagę na dwudziestolecie serii, kto śledzi media związane z pokemonami poza pokemon go ten wie Uśmiech Figurki z Pokemon pojawiły się z resztą kilka lat temu przy okazji wyjścia Pokemon Black i White.
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

Czuje dodatkowe 10kg i dziwny wzrok wgapiony we mnie, kiedy taka ,,starucha,, będzie kupować zestaw HP. Figurka Psyducka jest tego warta.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

(08-20-2016, 15:56 )Ayu napisał(a): Czuje dodatkowe 10kg i dziwny wzrok wgapiony we mnie, kiedy taka ,,starucha,, będzie kupować zestaw HP. Figurka Psyducka jest tego warta.

No też czekam na figurke psyducka Duży uśmiech Pewnie wybiore się we wrześniu do tego maka, żeby zgarnąć figurkę i kartę Uśmiech
Era dezinformacji

Killuminati.47

Odpowiedz

(08-20-2016, 15:56 )Ayu napisał(a): Czuje dodatkowe 10kg i dziwny wzrok wgapiony we mnie, kiedy taka ,,starucha,, będzie kupować zestaw HP. Figurka Psyducka jest tego warta.

Miałem to samo jak były figurki z Mario :I
Tym razem mi się upiekło, pan za kasą był święcie przekonany, że to dla moich nieistniejących dzieci.

W ogóle śpieszę też poinformować, żeby nie było rozczarowań, że do figurki shiny Magikarpa dodawana jest karta ze ZWYKŁYM Magikarpem. Ma to sens, gdyby do każdego zestawu można było sobie wziąć taką kartę jej wartość kolekcjonerska spadłaby znacząco Duży uśmiech Natomiast wszystkie karty są holograficzne.
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

(08-20-2016, 16:42 )Matjajko napisał(a):

No też czekam na figurke psyducka Duży uśmiech Pewnie wybiore się we wrześniu do tego maka, żeby zgarnąć figurkę i kartę Uśmiech

To bądź czujny, bo figurki będą tylko do 1 września. Język
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości