• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Pokemon Go + Endomondo w tle

Model Urządzenia:LG F70
Wersja Android: 4.4.2
Źródło Aplikacji: http://www.apkmirror.com
Wersja aplikacji Pokemon GO:0.33.0

Opisu Problemu:

Łapie pokemony i wykluwam jaja podczas jazdy na rowerze. Do tej pory jeździłem trasy rowerem szosowym i rejestrowałem je na endomondo. Odwiedzam pokestopy i łapie co się rusza w wybranych lokalizacjach. 

Chciałem jakoś połączyć pokemonowy szał z moim sportem. Chcę aby endomondo działał w tle, a ja mógł sobie swobodnie obsługiwać pokemony. Problem pojawia się gdy zminimalizuję uruchomiony endomondo i włączam aplikację pokemon. Następuje przerwanie treningu i wyłączenie endomondo. Z 2 godzinnej jazdy i przejechania 30km dostaje 2 min i jakiś 1km. 

Poprzednio nawet same pokemony przestawały działać. Brakowało pamięci wewnętrznej telefonu. Czyszczenie i odinstalowywanie innych aplikacji nie dawało skutku. Zrobiłem format do ustawień fabrycznych i odchudziłem kartę sd. Nie chciało pobrać pokemonów ze sklepu play (brak zgodności z moim urządzeniem?!)- pobrałem z apkmirror.com i udało się zainstalować. 

Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Problem z pamięcią? pamięcią ram? może gps?
  Odpowiedz

No siema,

Sorki, ze tak pozno odpisuje. Problem moze wynikac z limitu aplikacji dzialajacych w tle. Znajduje sie to w opcjach programistycznych > limit procesow w tle (andy 5.0.2).

Kod:
Aby ją wyłączyć:

1. Udajemy się do Ustawień Telefonu.
2. Przesuwając obraz w dół odnajdujemy ustawienia o nazwie O Telefonie.
3. Przesuwając obraz w dół odnajdujemy pasek Numer Kompilacji.
4. Pukamy w niego około 7 razy, da to nam dostęp do Trybu Programisty.
5. Cofamy się do ustawień.
6. Lokalizujemy Ustawienia Programisty.

Tu musisz sprawdzic, jaki masz ustalony limit. Chociaz mi nie pomoglo to w ogole w przypadku Spotify :/
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Gra Pokemon Go jest to jedna z najbardziej agresywnych gier na telefon i  ingeruje dosyć poważnie w telefon przejmując i blokując jego niektóre funkcje.
Widać to choćby po ustawieniach dźwięku .
Dla telefonu i aplikacji możemy sobie ustawiać jak chcemy , np: ściszyć całkowicie telefon a po uruchomieniu Pokemon Go i tak gra ma taki dźwięk jaki chce .
Na szczęście pamięta ostatnie ustawienia.
Tak jest też ze wszystkimi aplikacjami .
Gdyby nie to , że to znana gra, to można by pomyśleć , że zachowuje się jak ....wirus.
  Odpowiedz

LG G2 już w drodze kurierem. Podejrzewam, że pewnie będzie taki sam problem. Chyba będę miał po prostu drugi telefon z uruchomionym endomondo w plecaku. Pewnie bateria została by wciągnięta w 30 min przez te 2 aplikacje ;/

(08-13-2016, 23:03 )Naznaz napisał(a): No siema,

Sorki, ze tak pozno odpisuje. Problem moze wynikac z limitu aplikacji dzialajacych w tle. Znajduje sie to w opcjach programistycznych > limit procesow w tle (andy 5.0.2).

Kod:
Aby ją wyłączyć:

1. Udajemy się do Ustawień Telefonu.
2. Przesuwając obraz w dół odnajdujemy ustawienia o nazwie O Telefonie.
3. Przesuwając obraz w dół odnajdujemy pasek Numer Kompilacji.
4. Pukamy w niego około 7 razy, da to nam dostęp do Trybu Programisty.
5. Cofamy się do ustawień.
6. Lokalizujemy Ustawienia Programisty.

Tu musisz sprawdzic, jaki masz ustalony limit. Chociaz mi nie pomoglo to w ogole w przypadku Spotify :/

Limit aplikacji miałem ustawiony na "normalny" choć nie wiem ile to procesów. Spróbowałem przestawić do 4 aplikacji maksymalnie. Na niewiele się zdało bo endomondo i tak się wyłączył.
  Odpowiedz

Z G2 powinno byc juz wporzo. Zauwzylem ze Android zabija mi spotify, kiedy zostaje bardzo malo ram pod reka. Moglbys tez powylaczac inne apki (facebook, messanger, google games i podobne scierwuchy) recznie przed wycieczka. Moze bedziesz mogl wtedy miec odpalone Endo i PoGo
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-15-2016, 11:55 )Naznaz napisał(a): Z G2 powinno byc juz wporzo. Zauwzylem ze Android zabija mi spotify, kiedy zostaje bardzo malo ram pod reka. Moglbys tez powylaczac inne apki (facebook, messanger, google games i podobne scierwuchy) recznie przed wycieczka. Moze bedziesz mogl wtedy miec odpalone Endo i PoGo

Facebook i messenger zostały usunięte na dzień dobry. Pewnie nie uruchomiłbym pokemonów wcale.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości