• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Telefon na abonament a Pokemon Go (08/2016)

Najlepiej zawsze poczekać na jakąś promocję.
Idą Święta , więc znowu coś będzie. Uśmiech
Ja kupiłem abonament w Play . Promocja polegała na tym , że kupując jakikolwiek telefon LG dostawało się nielimitowany internet na zawsze .
Wybrałem LGG3 i mam zawsze i wszędzie darmowy internet.
Do tego stopnia , że jak ktoś nie ma to udostępniam go po wifi każdemu kto potrzebuje.
Zobacz też

(08-14-2016, 18:42 )JasnyGrom napisał(a): Najlepiej zawsze poczekać na jakąś promocję.
Idą Święta , więc znowu coś będzie. Uśmiech
Ja kupiłem abonament w Play . Promocja polegała na tym , że kupując jakikolwiek telefon LG dostawało się nielimitowany internet na zawsze .
Wybrałem LGG3 i mam zawsze i wszędzie darmowy internet.
Do tego stopnia , że jak ktoś nie ma to udostępniam go po wifi każdemu kto potrzebuje.

Święta za 4 miesiące. Wtedy można pomyśleć nad nową analizą ofert. Co do nielimitowanego internetu.. z doświadczenia wiem że pakiet 5 GB jest nie do "przejedzenia" jeżeli chodzi o normalne codzienne i intensywne użytkowanie więc wszystko powyżej to już raczej marketing.

(08-14-2016, 14:54 )Berthezen napisał(a): Obaj macie racje Duży uśmiech s5 neo jest akurat złym przykładem dla Kmicica ale z pewnością są inne telefony które wyjdą o wiele korzystniej w tym porównaniu  (..)

Oczywiście. To był tylko przykład że zawsze warto analizować każdą ofertę bo akurat może coś fajnego się trafi.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

Jasne, że warto analizować, ale ja zazwyczaj mam swój cel jasno określony przy zmianie telefonu i jeszcze nigdy
nie zdarzyło mi się trafić dobrej oferty u operatora.
Oni jednak w większości zarabiają na telefonach.
Przyznaję się z kolei, że zupełnie nie pomyślałem o tym, że nie każdy ma możliwość wzięcia sprzętu na raty, mój błąd, mea culpa Uśmiech

Ja już chyba z dobre 10 lat siedzę w orange, abonament ale telefon może brałem 2 razy na zasadzie sprzedać i mieć dzięki promocji abonament prawie za free. Jednak jestem dość nietypowym userem, nie potrzebuje ofert typu no limit bo prawie nie dzwonie/pisze a do czasu pokemonow wystarczal mi internet darmowy z aero Uśmiech Do tego fajny telefon z chin ostatnimi czasy i bylo cacy - wszystko zmienily pokemony Uśmiech

Telefon nadal z chin dual sim, za to internet pewnie od promocji u operatora do promocji (bez umowy) a w przerwach platne Aero (Kraków więc problemów z zasięgiem brak)
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce

Chciałem kupić kartę (na kolejny telefon) nie na abonament, którą wersję/nazwę polecicie do gry może być z darmowymi rozmowami na stacjonarne lub ileś minut za darmo? Abonament mam w playu. Czyli jakiś internet i jakieś darmowe na stacjonarny, jaki starter kupić

http://www.play.pl/oferta/play-karta/pla...mula-play/

Unlimited - 25 zł miesiąc i wszystko bez limitu, net 6 GB. Dodatkowo możesz dokupić nielimitowane stacjonarne za bodajże 10 zł.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja do Poke. G uzywam HTC Desire 620 (550 zl na Allegro) i Aero2 (Pakiet Economy - 2 zl za 500 MB lub Premium - 5 zl za 3 GB na 30 dni)

500 MB do łowienia PG wystarczy bo w domu na Wi-Fi moge przygotowac ewolucje na "jajo" itp.

Jak ktos walczy w Gym. to pakiet Premium i za 5 zl masz 30 dni zabawy

Prawda jest niestety taka, że operatorzy koszą niesamowitą kasę na ludziach którzy biorą telefony z abonamentem. Przy topowych modelach smartfonów różnica między wzięciem abonamentu ze smartfonem, a kupieniu telefonu oddzielnie + wzięciu abonamentu wynosi często około 1500 zł na 2 lata. Każdą ofertę trzeba obliczyć osobno przyjmując że koszt samych usług (wszystko nielimitowane + net +/- 10 gb) to koszt około 30 zł/miesiąc

(08-21-2016, 16:38 )Macias17 napisał(a): Prawda jest niestety taka, że operatorzy koszą niesamowitą kasę na ludziach którzy biorą telefony z abonamentem. Przy topowych modelach smartfonów różnica między wzięciem abonamentu ze smartfonem, a kupieniu telefonu oddzielnie + wzięciu abonamentu wynosi często około 1500 zł na 2 lata. Każdą ofertę trzeba obliczyć osobno przyjmując że koszt samych usług  (wszystko nielimitowane + net +/- 10 gb) to koszt około 30 zł/miesiąc

Operatorzy muszą na czymś zarabiać a skoro rozmowy, smsy i net są nielimitowane to często i gęsto odbijają to sobie na telefonach, szczególnie na flagowcach. Dlatego żadnego flagowca tu nie uświadczysz bo różnica na nich często sięga nawet 2000zł.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

A mi się udało upolować S7 w Orange za 110 Uśmiech