• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon-Go & Default Dark template

Dla osób, które wolą "mroczniejsze klimaty" przygotowaliśmy ciemną wersje template Pokemon-GO oraz Default
By móc z nich korzystać wystarczy, że na samym dole forum wybierze się któryś z nich, jako domyślny szablon.

[Obrazek: nmmukztqntrnwsfcghhbigeakpccicspyshkvykh...crgpvswoqn]

Została zmieniona TYLKO kolorystyka. Wszystkie inne funkcje, które można było zobaczyć na białej wersji szablonu "Pokemon-GO" oraz Default zostały.

Mamy nadzieje, że umili to niektórym przeglądanie naszego forum.

Pokemon-GO Dark

[Obrazek: IxKF2oJ.png]     [Obrazek: 0qUGr4g.png]     [Obrazek: ZgX5Fpw.png]     [Obrazek: u1mKyh3.png]

Default Dark

[Obrazek: 27M3plu.png]     [Obrazek: sbOL35i.png]

Widzisz błąd?

Jeśli widzisz jakiś błąd w stylu, zgłoś go w odpowiednim dziale. Kliknij, by przeniosło Cie do "Pytań i Problemów". Lub napisz do administratora.
Pamiętaj o:

Pamiętaj o innych stylach na forum. Nie dekoruj czcionek podczas pisania, w sposób, który uniemożliwi odczytanie treści na innym template.
  Odpowiedz
Zobacz też

Alleluja za ten "tryb nocny". Czy dało by radę zrobić to samo na defaultowym?

Also: Jestem gwiazdą w jednym z kółeczek. Fejm bulwo!
[Obrazek: sig_zpsbodxnpyp.png]
  Odpowiedz

Świetne, wielkie dzięki!
Dark Side of The Force Oczko
  Odpowiedz

(08-14-2016, 00:18 )Menier napisał(a): Alleluja za ten "tryb nocny". Czy dało by radę zrobić to samo na defaultowym?

Also: Jestem gwiazdą w jednym z kółeczek. Fejm bulwo!

Tak, zajmę się tym jutro lub pojutrze.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Dodano ciemną wersje template Default- Default Dark.
Wszelkie błędy proszę zgłaszać w odpowiednim dziale lub poprzez pw.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

To niekoniecznie błędy ale sugestie co do zmian w default dark:

1) Czy dałoby się czerwone kolory (chociażby z ogłoszeniem o rekrutacji na Kidmodów) przyciemnić? W ciemnościach są bardzo jaskrawe i biją po oczach.
2) Po naciśnięci "Nowa odpowiedź" w temacie textbox jest biały. Może możnaby zastosować kolor textboxu taki jak w "Szybka odpowiedź"?

Jeżeli znajdę coś więcej dam znać.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Cytat:1) Czy dałoby się czerwone kolory (chociażby z ogłoszeniem o rekrutacji na Kidmodów) przyciemnić? W ciemnościach są bardzo jaskrawe i biją po oczach.
To ma dawać po oczach, w końcu to ogłoszenie.

Cytat:2) Po naciśnięci "Nowa odpowiedź" w temacie textbox jest biały. Może możnaby zastosować kolor textboxu taki jak w "Szybka odpowiedź"?
Z texarea odpowiadającej za edytor tekstu podczas pisania wiadomości pw, tematu, czy nowej odpowiedzi jest taki problem, że jest to osadzone w pliku odpowiedzialnym za całe forum. czyli między innymi w mybb.css . Zmiana oddziaływałaby również na wszystkie inne szablony. Jedyne, co mogę zrobić, to wymuszenie w global.css przypisanym do danego stylu koloru tła edytora.

Kod:
.sceditor-container iframe, .sceditor-container textarea {
background: rgb(149, 149, 149)!important;
}
Na przykład na taki, jak jest w Pokemon-GO Dark template.
Jednak tutaj pojawia się duży problem bo mimo, iż w/w kod działa i wymusza (poprzez deklaracje !important) użycia danych z global.css (Default Dark template) zamiast z ogólnego mybb.css, to już kiedy chce tą sama metodę zastosować do koloru czcionki w edytorze (color: #fff!important; na przykład), to forum "nie reaguje" na to i wymusza kolor czarny, który jest w mybb.css. Indywidualna edycja całego textarea odpowiedzialnej za edytor tekstu jest zbyt czasochłonna i w sumie aktualnie nie warta świeczki, biorąc pod uwagę, że jest to tylko kwestia kosmetyczna, jak i że mało kto korzysta z pełnego edytora.

Jest jeszcze opcja zainstalowania całkowicie innego edytora, który juz by "ciągnął" dane ze swoich plików css, ale czy jest to aż tak potrzebne? Uśmiech
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

No wydaje mi się że dark themy są po to żeby oszczędzać oczy, szczególnie w nocy. Z tego względu pisałem o textbox i ogłoszeniach. Jeżeli szablon ma być tylko kosmetyczny to pewnie, nie warto się bawić w zmiany, które zaproponowałem.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Przyciemniłam ogłoszenie w Defaulcie Dark.
W Pokemon-Go nie chce, bo kolorystyka nawiązuje do nagłówków tabeli.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości