• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Gry] Vilkans

Cześć i dzień dobry,
Jakiś czas już śledzę to forum, podoba mi się kierunek, w jakim idą dyskusje na nim, a co za tym idzie chciałbym jakoś aktywniej uczestniczyć w obecnej tu społeczności.
Czemu akurat chciałbym zająć się działem o grach? Po pierwsze, z grami pracuję, więc niejako jest to mój konik Duży uśmiech Po drugie, gry ukształtowały mnie w takim samym stopniu jak literatura czy kinematografia, pasjonują mnie rozmowy o nawet najmniejszych szczegółach tej gałęzi rozrywki. Wydaje mi się, że jestem raczej obyty z tematem, nie stronię ani od konsol ani komputerów, uważam, że każda platforma czy gatunek ma coś interesującego do zaproponowania. Od starusieńkich gier rpg po różnorakie gry indie.
Z wykształcenia jestem lingwistą, więc chyba można założyć, że będę przestrzegał koniecznego minimum zasad poprawnej pisowni Duży uśmiech Nie mam skłonności do wylewania swoich frustracji na Bogu ducha winnych forumowiczów, za to na pewno będę bronił swojego zdania.
Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej, to z chęcią odpowiem Uśmiech
[Obrazek: 76561198090542444.png]
Zobacz też

Pozwoliłam sobie odwiedzić Twój profil na Steamie.
Jestem na tak i w sumie nie będę czekać na wypowiedź innych. Sama od wielu lat jestem miłośniczką gier, jak i moja praca zawodowa w dużym stopniu jest z nimi powiązana, więc będę miała oko na Ciebie i ocenie Twoja wiedzę. Mam nadzieje, że rozwiniesz ten dział.
Witamy i powodzenia!
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości