• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[region centralny/ wschodni ]Mwmadawo

Cześć,
Mam na imię Magda, mieszkam w Strzelinie niedaleko Wrocławia (często jestem we Wro). Mam 30 lat. Z wykształcenia jestem inż. zootechnik. Pracuję jednak jako dziennikarz w gazecie powiatowej (tygodnik). Dzięki mojemu charakterowi i zachowaniu ludzie, którzy chcą, aby na ich wydarzeniu pojawił się redaktor- proszą o mnie. Artykuły piszę rzetelnie i zgodnie z zasadą max informacji w tekście. Dzięki starannemu i uważnemu podejściu do tematu nigdy nie musiałam pisać sprostowania.

Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, zdyscyplinowaną. Lubię podejmować i realizować wyzwania, a to czego się podejmę musi być zrobione na 100%. Umiem budować proste strony www w html, dokonywać obróbki zdjęć (m.in. paintshop pro). Moim hobby jest czytanie książek. Uwielbiam takie gatunki jak horrory, kryminały, fantastyka, przygoda. Ale nie pogardzę innymi (prócz harlekinów- tego po prostu nie trawię jakoś). Słucham także muzyki.
Zarejestrowałam się na forum 18 lipca, a od 16.07 gram w Pokemon Go. Aktualnie jestem na 24 lvl. Red Team. Wieczorami i nocą wyruszam na poke-łowy. Przy okazji latania za pokemonami wychadzam kilometry dla akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Kiedy tylko mogę gdzieś pomóc, zawsze pomagam.
Może nie udzielam się na forum jakoś szczególnie. Wychodzę z założenia, że nie ma sensu niepotrzebnie nabijać postów. Udzielam się tam, gdzie uważam, że moje słowa czy zdanie mogą wnieść coś do tematu. W wypowiedziach zachowuję kulturę i unikam bezsensownych dyskusji, które mogą prowadzić do kłótni.

Dlaczego aplikuję na kidmoderatora na Region Południowo-Zachodni? Bo tu mieszkam. Ani teren ani środowisko nie jest mi obce.
Jeśli są do mnie jakieś pytania, proszę śmiało pytać przez priv.
Pozdrawiam serdecznie
Zobacz też

Mieścisz się w normie... Podanie ok. Ja na Tak.
Jeśli byś chciała to ja także zapraszam ciebie do złożenia podania na Redaktora Wiki:
http://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=79
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Ja osobiście jestem jak najbardziej na takUśmiech

Ty, jak i @Ostafin składaliście podanie do tego samego subforum. W moim odczuciu on lepiej nadaje się na to stanowisko. Jeśli chcesz możesz wybrać sobie inny dział/subforum do aplikowania.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Zmiana przydziału na region centralny/ wschodni . Ale to nie ma znaczenia. Głosy i tak są na tak. Witamy.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Temat został zamknięty przez moderatora: @Ayu

Powód: Aplikacja przyjęta