• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eventy i meetingi // anything else] Dektiv

Witam ponownie Uśmiech

Zgodnie z zaleceniem i tym razem w pełni regulaminowo chciałbym ponownie aplikować na stanowisko kidmoderatora! 

Copy and paste wyglądałoby raczej słabo, dlatego tez podanie zostanie napisane od samego początku, w innej formie.

Nazywam się Rafał also known as Dektiv, lat 26, pracownik biurowy brytyjskiej firmy oraz freelancer programista / game developer. Wolny czas spędzam na spacerach (w celu wiadomym!), zajęciach freelancerskich, oglądaniu anime i aktywnego udziału na kilku forach + reddicie. 

Zajmowałem się moderowaniem forum leagueoflegends.pl za czasów świetności serwisu, w latach 2010-2015, jako moderator globalny wszystkich działów (kilkaset reportów dziennie do sprawdzenia i oceny toksyczności), kariera zakończyła się wraz ze zmiana administracji i sprzedaniem serwisu. 

Jestem człowiekiem odpowiedzialnym i ułożonym, bardzo dobrze priorytezuje obowiązki i oceniam sytuacje (dziennie pracuje jako rekruter/background checker), uwielbiam prace moderacyjne oraz fora pełne ludzi z pasja do tematyki - w tym wypadku Pokemon GO, czyli spełnienia marzeń z dzieciństwa (opłacało się czekać 20 lat!). Moja dostępność opiewa na szalone 18-20 godzin dziennie (tak, śpię tylko wtedy kiedy mój organizm uzna, ze albo się położę, albo sam mnie położy w miejscu losowo wybranym), większość tego czasu jestem podpięty albo do tapatalk, albo w pracy (pozdrawiam ze stanowiska pracy BTW) albo po prostu przy biurku w domu Uśmiech

Nie lubię ludzi, którzy wszystko wiedza najlepiej i nie potrafią logicznie argumentować swoich teorii.
Raz na jakiś czas mam okres, gdzie moja dostępność spada do maksymalnie paru godzin dziennie, ale zdarza się to co 3-4 miesiące i nigdy nie rozszerza się do "nie mam czasu całkowicie". 

Co do działu który chciałbym moderować - w zasadzie to ten, gdzie najbardziej potrzebna jest pomoc Uśmiech

Pozdrawiam ciepło!

D.
Zobacz też

No... zrekompensowałeś się po tej wtopie u mnie, lecz zastanawiam się... Jeśli twoje poprzednie podanie zostało odrzucone, to czy nie powinieneś złożyć podania za miesiąc według wymogów?

Narazie pozostaje Neutralny
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Jeszcze nie twój czas. Zapraszam za miesiąc.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss