• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Region Południowy/Południowo-Zachodni] Ostafin

Witam. Na początku aplikacji na KidModeratora może się przedstawię. Mam na imię Mateusz, mieszkam oraz łapię pokemony w Krakowie. Chodzę do Krakowskiego technikum informatycznego, moim takim szczeniackim hobby jest krótkofalarstwo, zgaduje, że mało ludzi kojarzy coś takiego, pogrywam również w siatkówkę, gram na pozycji środkowego w klubie Hutnik. Jestem osobą pochmurną, mającą mnóstwo wolnego czasu, oczywiście gdy przyjdzie wrzesień, będzie tego czasu o wiele mniej. Trudno wyprowadzić mnię z równowagi każdą sytuację staram się rozwiązać "po dobroci". Jak widać, jestem zwykłym nastolatkiem, mającym zajawkę na Pokemony. Z resztą, raczej jak większość użytkowników tego forum  Duży uśmiech

Doświadczenie w moderowaniu na forum myBB posiadam, głównie na sieci serwerów Counter Strike'a 1.6 na sronach które już niestety upadły. WinUi, czy FastGaming. Na forum staram się służyć pomocną ręką. Potrafię przyznać się do błędu, ale będę starać się owych nie popełniać. Co drugi tydzień w weekendy jestem nie dostępny, ponieważ jeżdzę do bliskiej rodziny na wieś, gdzie tam ciężko o internet, ale myślę, że jest to mały problem. Ostatnimi czasy coraz więcej przesiaduję na tym forum, dlatego postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko KidModeratora.

Pozdrawiam administrację oraz użytkowników forum!  Uśmiech
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
Zobacz też

Podanie dla mnie ok. Angażuje się w życie forum. Wymagania ok.
Jestem na Tak.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Mam obiekcje bo z tego co zauważyłam (fakt, że tylko po jednym temacie, ale mimo wszystko) nie jesteś w 100% zaznajomiony z serialem Pokemon. Chcemy, by nasz team był nie tylko ręką wymierzająca sprawiedliwość, ale również swego rodzaju specjalistami w danej dziedzinie, której dotyczy dział. Jesteś w pełni przekonany, że potrafiłbyś odpowiedzieć w razie czego na pytania userów, czy też w przyszłości działać w kierunku rozwijania działu? Zapraszam na pw z odpowiedzią. Zawsze możesz wybrać sobie inny dział/subforum jeśli nie czujesz się w 100% na siłach, by moderować akurat ten, do którego aplikowałeś.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Muszę się tu zgodzić z Ayu. Najlepiej brać się za dział w którym się orientujesz. Z drugiej strony jeżeli jesteś pewien, że sobie poradzisz to jestem na tak.

Zmiana w aplikacji. Użytkownik składa podanie do Region Południowy/Południowo-Zachodni.
Proszę o ocenienie go na podstawie tej informacji.
-
Tim Ferriss

Ja dalej podtrzymuje swoją decyzje na Tak.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

No to jestem na takUśmiech

Witamy i powodzenia!
-
Tim Ferriss