• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego Meowth z zespołu R potrafi mówić?

Witam. Ostatnio się tak zastanawiałem, dlaczego Meowth z zespołu R potrafi mówić? Gdy inne pokemony jedyne co potrafią wymówić to swoją nazwę? Sam nie wiem, czy zostało to gdzieś wytłumaczone w serialu.
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz
Zobacz też

Było w anime pokazane, polecam obejrzeć żeby się dowiedzieć, ci co wiedzą niech nie piszą dlaczego nauczył się mówić, mogą tu wejść osoby, które nie lubią spoilerów.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Elleg0n&LV=19&SD=&T=B&AT=&C...4135099047]
  Odpowiedz

Jak każdy inny samiec, dla samicy Oczko
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

@Naznaz Dzięki Duży uśmiech
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Polecam obejrzeć odcinek "Go West Young Meowth" / "idź na zachód, Meowth" - warto  Duży uśmiech

[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Niesamowity zbieg okoliczności, powiedziałbym. Chcecie naprawdę mocne spoilery? Żeby nie było, że nie ostrzegałem! Poniżej aż 3 stopnie wtajemniczenia!
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Odcinek zdaje się pochodzi z drugiego sezonu, wyspy pomarańczowe Uśmiech
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

Z pierwszego sezonu Uśmiech
  Odpowiedz

(08-09-2016, 19:27 )Elleg0n napisał(a): Było w anime pokazane, polecam obejrzeć żeby się dowiedzieć, ci co wiedzą niech nie piszą dlaczego nauczył się mówić, mogą tu wejść osoby, które nie lubią spoilerów.

Jak ktoś ja na tyle głupi że po tytule tematu wejdzie to nie ma że spoiler. Autor tematu o coś się spyta to chyba jasne że liczy na odpowiedż a nie " nie pisać bo ktoś zoabczy spoiler". Poza tym jest opcja spoiler więć ból dup z daleko pls Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości