• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuły na forum.

Hej Uśmiech

Każdy z forumowiczów posiada tu swój tytuł, ale to zapewne już wiecie. W osobnym wątku poprosiłam o Wasze propozycje co do zmiany tych tytułów. Zrobiłam też głosowanie, który z zaproponowanych zestawów szczególnie przypadł Wam do gustu. Nie było tego dużo, ale za to pomysły bardzo fajne. Podziękowania dla dwóch osób: Krzysztofa, który podsunął pomysł dotyczący tytułów oraz widełek punktowych na fb oraz PokeTrenerKushi za jego zestaw Uśmiech

Najbardziej spodobał się pomysł Krzysztofa:

Trener
Doświadczony trener
Mistrz sali
Lider sali
Mistrz Pokemon

Ale brakowało mi jeszcze jednego tytułu więc zaciągnęłam z drugiej propozycji od PokeTrenerKushi - Dzieciak z Pallet Town, który bardzo mi się spodobał Uśmiech No i dodałam widełki. Więc wygląda to tak:

Dzieciak z Pallet Town - 0 (jedna gwiazdka)
Trener - 100 (dwie gwiazdki)
Doświadczony trener - 250 (trzy gwiazdki)
Mistrz sali - 500 (cztery gwiazdki)
Lider sali - 1000 (pięć gwiazdek)
Mistrz Pokemon - 1250 (sześć gwiazdek)

Zapraszam więc do komentowania i pisania swoich postów. Awansujcie jak najwyżej Uśmiech
W przyszłości, będę też poszukiwać moderatorów do poszczególnych działów. Więc Wasza aktywność też będzie miała znaczenie.
Zobacz też

Powiem tylko, że mnie dzieciak z Pallet Town też się podobał. Fajnie, że go dodałaś : ) No i gratuluję Krzysztofowi pomysłów. Ja niestety na nic nie mogłem wpaść Język
[Obrazek: 2isb4uo.gif] [Obrazek: aeb83f4c9d0d6d6fa1194c1a9eb5b3c0.gif]

Siemka.
Moim zdaniem ostatni tytuł powinien być od MINIMUM 1500, a najlepiej od 2000.

Dlaczego? Aby zdobyć poprzedni poziom musimy napisać 500 postów, a następny zaledwie 250, więc wyższy poziom łatwiej jest wbić niż niższy.
Powinien być progres. Więc 1500 (zamiast 1250) to absolutne minimum, a wręcz powinno być 1750 absolutnym minimum, aby było trudniej wbić ostateczny poziom Uśmiech

@up

Przy założeniu, że ktoś nie spamuje na siłę, osiągnięcie 1250 postów to kwestia co najmniej roku-dwóch. Myślę, że i tak dłuugo nie ujrzymy nikogo w randze Mistrza Pokemon na tym forum Duży uśmiech

Ja bym to wszystko zmniejszył o jakieś 20%
Nick: Crisieri
Team: [Obrazek: zL62dPL.png]