• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znikające pokemony na lure

Może po prostu Pokemon Go odświeża Ci lokacje pokemonów z opóźnieniem i wyskakują na krótki okres czasu lub znikają od razu.
[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. 
  Odpowiedz

I co z tym zrobić?Uśmiech chyba nic
  Odpowiedz

(08-08-2016, 21:58 )DrLunatyk napisał(a): I co z tym zrobić?Uśmiech chyba nic

Jedyne co Ci pozostaje to sprawdzic jak sie sprawa trzyma na innym telefonie.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

myślę, że to "ich" problem- też spotkałam się ze znikającym pokiem na lure, ale również normalnie spotkanym i przyciągniętym za pomocą kadzidełka :/ pokemon pojawia się by po kilku sekundach zniknąć całkiem :/ i to nie tylko u mnie, ale i u męża i córki (mamy różne smartfony)..
  Odpowiedz

(08-08-2016, 12:10 )Vensimil napisał(a):
(08-08-2016, 11:39 )Naznaz napisał(a): To musialo sie cos zmienic, zauwazylem to samo. Przy 3 pokestopach wyskocza 3 z lurki i zanim zlapie jednego, to reszta zniknie (czasem zdaze 2 zlapac).
Zas chodzac z incense musze sie zatrzymywac do lapania, bo mozna ominac ktoregos jak sie lapie idac Duży uśmiech

Wiem, że trochę offtop ale skoro już się zgadało że chodzisz z Insense - działa Ci łapanie poka na 200m/1minutę kiedy się poruszasz na piechotę? Ja się wkurzyłem jak po 20 minutach chodzenia łapałem jednego na 5 minut (zupełnie jakbym siedział na dupie), wskoczyłem w auto i kolejne 10 minut jeździłem, nałapałem ich więcej niż przez poprzednie 20 minut chodzenia...

Do mnie więcej Pokemonów przychodzi, gdy siedzę na tyłku, niż gdy chodzę Smutny
  Odpowiedz

Problem rozwiązany. Wszyscy co mają taki problem niech zmienią ustawienia czasu w telefonie na automatyczny. Sprawdzałem testowałem DZIAŁA. Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem.
  Odpowiedz

Dzisiaj zobaczyłem , że ktoś odpalił lurę.
Niestety zanim udało mi się tam dotrzeć to zgasło.
Widziałem , jak wszyscy się rozchodzą.
Skoro już tam byłem to pokręciłem się w kółko .
Nagle zobaczyłem wokół od groma Pokemonów i to takich , których jeszcze nie miałem w Pokedexie.
Zauważyłem ,że moja postać jest otoczona Pokemonami i na pasku na dole również pojawiły się w najbliższej okolicy inne niż miałem, czyli same cienie Pokemonów.
Było to jedno z ciekawszych polowań na Pokemony, co zaowocowało również awansem na jeden poziom wyżej .
  Odpowiedz

Mi w miejscu, gdzie nie ma żadnych Pokemonów przychodziły takie, których na bank nie ma w okolicy podczas włączonego Incense Uśmiech
  Odpowiedz