• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki pokemon

Wiedzieliście koszulki pokemon go ? Tutaj daje załącznik. http://cloud.tapatalk.com/s/57a646e66058...33_HDR.jpg
Jak ktoś jest ciekawy gdzie kupiłem koszulkebto kupiłem ją w Dźwirzynie.
  Odpowiedz
Zobacz też

Teraz jest masa gadżetów związanych z Pokemon-GO. Niestety większość z tego co można kupić jest nielegalnie dystrybuowana. Sklepy nie posiadają licencji na obrót przedmiotów z logiem Pokemon-Go Uśmiech
Już lepiej taka koszulkę samemu sobie zrobić, na pewno wychodzi o wiele taniej.
Teraz to jest typowa akcja "na sępa". Ktoś druknie 100 koszulek z grafiką made in google by Pokemon-GO i będzie sprzedawał nielegalnie za 30zł+ (mimo iż produkcja jednej sztuki zapewne wyniosła max 15zł).. A fani ze względu na wielki szał tą grą będą jak owieczki je kupować Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

(08-06-2016, 22:20 )Xpejro napisał(a): Wiedzieliście koszulki pokemon go ? Tutaj daje załącznik. http://cloud.tapatalk.com/s/57a646e66058...33_HDR.jpg
Jak ktoś jest ciekawy gdzie kupiłem koszulkebto kupiłem ją w Dźwirzynie.

>Grafika z 2000 roku
>Z logiem PGO
Ale zajechało wietnamem.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-06-2016, 22:27 )Ayu napisał(a): Teraz jest masa gadżetów związanych z Pokemon-GO. Niestety większość z tego co można kupić jest nielegalnie dystrybuowana. Sklepy nie posiadają licencji na obrót przedmiotów z logiem Pokemon-Go Uśmiech
Już lepiej taka koszulkę samemu sobie zrobić, na pewno wychodzi o wiele taniej.
Teraz to jest typowa akcja "na sępa". Ktoś druknie 100 koszulek z grafiką made in google by Pokemon-GO i będzie sprzedawał nielegalnie za 30zł+ (mimo iż produkcja jednej sztuki zapewne wyniosła max 15zł).. A fani ze względu na wielki szał tą grą będą jak owieczki je kupować Uśmiech.
Właśnie jest nie licencjonowana a szkoda :'(
  Odpowiedz

Przypomniało mi się że kiedyś miałem takie ubranie (spodenki i koszulka) z Pokemonów, o ile dobrze pamiętam był Charizard na granatowym stroju. Co to były za czasy, teraz to pewnie spodenki wielkości bokserek Duży uśmiech
  Odpowiedz

Gdyby puścili jakieś licencjonowane, w dobrej jakości, z przykładowo logiem teamów, to można byłoby kupić. Taką jak ta na pierwszym lepszym rynku znajdę, albo w sklepie z używaną odzieżą. Słaba strasznie.
  Odpowiedz

(08-07-2016, 01:38 )Rendzio napisał(a): Gdyby puścili jakieś licencjonowane, w dobrej jakości, z przykładowo logiem teamów, to można byłoby kupić. Taką jak ta na pierwszym lepszym rynku znajdę, albo w sklepie z używaną odzieżą. Słaba strasznie.

Jak napisałam wyżej. Samemu można sobie zrobić taką koszulkę. Ściągasz logo teamu w dobrej jakości, idziesz do drukarni lub znajdujesz takową przez internet i prosisz o wydruk.
Jest to legalne bo wykorzystujesz materiały z gry dla własnych korzyści, a nie komercyjnie.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Szczerze to już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem czegoś w tym rodzaju, przeglądam sobie różne wzory koszulek na cupsellu, albo na redbubble, ale szczerze to mam wątpliwości, co do ich jakości i trwałości. That's why chciałbym coś "oryginalnego", nawet jeżeli takie koszulki byłyby o wiele droższe, od takich "ogarniętych samemu". Ale no cóż, zobaczymy.
  Odpowiedz

(08-07-2016, 04:31 )Rendzio napisał(a): Szczerze to już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem czegoś w tym rodzaju, przeglądam sobie różne wzory koszulek na cupsellu, albo na redbubble, ale szczerze to mam wątpliwości, co do ich jakości i trwałości. That's why chciałbym coś "oryginalnego", nawet jeżeli takie koszulki byłyby o wiele droższe, od takich "ogarniętych samemu". Ale no cóż, zobaczymy.

I dobrze, że masz zastrzeżenia. Najlepiej kupić samemu koszulkę bodaj Fruit of the Loom (dobra jakosc i tania sprawa, wiekszosc zdziercow kupuje i przemetkowuje wlasnie te). Dokładnie tak jak @Ayu pisała, znaleźć typa z dobrym sitodrukiem, zrobić samemu/ściągnąć/poprosić znajomego o czaderski, niepowtarzalny wzór i nie dopłacać 30 zł :Duży uśmiech

Metka to nie oryginalność/trwałość Duży uśmiech metka to opłacanie działu sprzedaży, sprzataczek, sekretarki, serwera i dyrektora Duży uśmiech
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Cupsell ma dobrą jakość i technologie druku. Jednak ceny są jak na moje oko zbyt wygórowane. Na allegro można znaleźć masę ofert dotyczących własnej grafiki na koszulce. Najważniejsze parametry, jakie trzeba wziąć pod uwagę podczas wyboru to:
- tylko drukowanie metodą sitodruku
- im większa gramatura koszulki tym lepiej.

Dodatkowo warto taką grafikę zamienić na CMYK. Można o to poprosić nawet w dziale FanArt. Jest to inaczej zmienienie kolorystyki RGB, która dotyczy tylko kolorów na urządzeniach na kolory CMYKowe, czyli drukarskie. Bez takiej zamiany może się okazać, że kolory w druku wyjdą całkowicie inne.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości