• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradniki] Raager

Witam, nazywam się Bartek, mam 20 lat. Skończyłem liceum ogólnokształcące w Warszawie na profilu humanistycznym. Aktualnie profesjonalnie zajmuje się siatkówką i z tego się utrzymuje. Właściwie od dnia dzisiejszego mieszkam w Rzeszowie. Jeśli chodzi o dalszą naukę, w tym roku zamierzam studiować Informatykę, jednak co z tego wyjdzie dowiem się niedługo.

Interesuje się sportem, a także esportem. Oglądam mnóstwo seriali, to co mi wejdzie pod rękę, albo raczej pod kursor. Zarówno jeśli chodzi o filmy jak i książki uwielbiam czytać thrillery, dreszczowce oraz dramaty psychologiczne. Staram się rozwijać, nie stać w miejscu. Szukam sobie zajęcia, czegoś nowego czego mógłbym się nauczyć. Lubię szukać nowych pasji.

W Pokemon GO gram od miesiąca, jako że mój zawód wymaga ode mnie podróżowania po Polsce jak i po świecie mam szansę się wykazać jako trener Pokemon. Należę do drużyny Valor, aktualnie 23 poziom i rozwijam zarówno swoją postać jak i swoją wiedzę na temat samej gry oraz jej uniwersum.

Moje wady i zalety? Ciężko niektóre cechy przypisać do jednej kategorii, więc mogę opisać siebie, a pogrupowanie na wady i zalety zostawiam dla indywidualnych interpretacji. Jestem ciekawski, lubię doszukiwać, czasami nawet tam gdzie mnie nie chcą. Jestem bezkonfliktowy i bez stronny. Nigdy nie przywiązuje się do czyjejś myśli, a raczej szukam swojej. Potrafię obyć się w wielu sytuacjach i nie daję po sobie poznać swoich słabości. Bywam nerwowy, jednak przed klawiaturą nie jest to widoczne, raczej trzeba by mnie znać w RL. Jestem pewny siebie i potrafię się zorganizować. Nie jestem uparty. Potrafię odpuścić, jeśli wiem że trzeba. Potrafię pracować w grupie, takie zboczenie zawodowe,

Mam spore doświadczenie, jeśli chodzi o pracę na stronach i forach. Wiem, że moderowanie tutaj różni się od wielu innych for, jednak mogę pochwalić się, że sprawowałem tę funkcję kilka razy w poważnych serwisach. Specjalizuje się raczej w redagowaniu stron i pisaniu. Byłem redaktorem na dwóch największych polskich portalach poświęconym dość popularnym grom (Minecraft oraz CS:GO). Składałem podanie na redaktora, jeśli zostanę przyjęty na obu stanowiskach, z chęcią się tego podejmę. Jeśli postawicie przede mną wybór, również się do tego zastosuje.

Mam nadziej, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Zobacz też

Hej i od razu łał... jak zobaczyłem nie zerkając nawet dokładnie na tekst to już zaskoczenie Duży uśmiech Widać że pisać to ty na pewno umiesz Oczko Doświadczenie i postawa jest dla mnie ok i wymogi spełnione... Po prostu jestem ciekaw ciebie w administracji więc jestem na Tak.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Witamy i powodzenia Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss