• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PokeGra.pl - Polska przeglądarkowa gra Pokemon Online.

Spróbuje zagrać, dam znać czy mi się podoba Duży uśmiech

@edit

Dobra, jestem w tym domku Alderii, stoje przy Niej, jak mogę z Nią pogadać? Klikam enter, na nią. Nic nie daje rezultatu Duży uśmiech Piszę mi tylko, że mam być na wprost NPC, a przecież stoję na wprost.

@edit2 Dobra, ogarnąłem, gdzie jest ten ogródek z caterpie?
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz
Zobacz też

Złapanie Pokemona w tej grze, z premium i silnym pokeballem to wręcz chyba cud. Gorzej niż w Pokemon-GO. bez premium, to już chyba wręcz niemożliwe.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

(08-09-2016, 18:55 )Ostafin napisał(a): @edit2 Dobra, ogarnąłem, gdzie jest ten ogródek z caterpie?

Przed Twoim domem. Caterpie i inne szkodniki pojawiają się na kwiatkach. Uśmiech

(08-09-2016, 19:59 )Ayu napisał(a): Złapanie Pokemona w tej grze, z premium i silnym pokeballem to wręcz chyba cud. Gorzej niż w Pokemon-GO. bez premium, to już chyba wręcz niemożliwe.

Na mapie startowej - Miasto Viridian - wchodzi co drugi pokeball. Na mapach obok - co 10. Im dalej w las tym gorzej, głównie dlatego, że sama gra ma już trochę, a pokemony muszą być coś warte - gdyby z rynkiem było przesadnie łatwo, jakakolwiek gra nie miałaby sensu.

@Naznaz, co 1000 ataków wyświetlamy captchę. Mieliśmy spore problemy z botami - stąd tak drastyczne rozwiązanie.
  Odpowiedz

Długo szukałem takiej gry  Duży uśmiech

Dzięki za Info, napewno zagram Oczko
[Obrazek: 0c55574bb9e7d.png]
  Odpowiedz

Generalnie tak, jakby było to trochę bardziej rozbudowane to okey. Jakby może był jakiś system turowy walk to jakoś by to umiliło czas i nie było to takie nudne. Pomysł dobry, ale troche popracować jeszcze nad wykonaniem Uśmiech
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Niestety, nie mamy jeszcze pozwolenia na wykorzystanie nazw ruchów "z góry". Smutny Sprawa jest już napisana i od ~8 miesięcy czeka na akceptację.
  Odpowiedz

(08-10-2016, 08:02 )LionProject napisał(a): Niestety, nie mamy jeszcze pozwolenia na wykorzystanie nazw ruchów "z góry". Smutny Sprawa jest już napisana i od ~8 miesięcy czeka na akceptację.

Czekaj, co? Macie oficjalne zezwolenie na wykorzystywanie wizerunku postaci należących do tych wszystkich japońskich firm, których nazwy nie chce mi się wymieniać?
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Wszystkie nielegalnie działające gry 2D są dość szybko kasowane. Żyjemy od prawie pięciu lat. Przypadek? Język
  Odpowiedz

(08-10-2016, 12:57 )LionProject napisał(a): Wszystkie nielegalnie działające gry 2D są dość szybko kasowane. Żyjemy od prawie pięciu lat. Przypadek? Język

A jakąś działkę z tego tytułu odpalacie?
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Oczywiście. Jak to mówią - nie ma nic za darmo. Smutny

Żeby przesadnie nie zaśmiecać tematu, podrzucę też listę ostatnich zmian (w ostatnim tygodniu większość fixów to jednak wygląd)

Pojawiło się wyszukiwanie przedmiotów w historii aukcji.
Pojawiły się nowe stroje.
Wyrzucanie graczy z sojuszu.
W Parku Johto pojawili się nowi NPC.
Nowi NPC w Lesie Unova.
  Odpowiedz