• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PokeGra.pl - Polska przeglądarkowa gra Pokemon Online.

Witajcie,

jestem administratorem pierwszej w kraju przeglądarkowej gry 2d osadzonej w uniwersum Pokemon.

[Obrazek: top.png]

Kilka zrzutów ekranu:

[Obrazek: 2bAw8Ya.jpg]
[Obrazek: FdwikZu.jpg]
[Obrazek: 7a7He6I.jpg]
[Obrazek: 8XGqGfL.jpg]
[Obrazek: 2vksABs.jpg]

Specjalnie dla użytkowników pokemon-go.pl został przygotowany kod podarunkowy aktywujący konto premium (brak reklam i mniejsze profity) na 14 dni: POKEMONGO należy wpisać w zakładce arcany => kody podarunkowe.

Zagraj teraz!
  Odpowiedz
Zobacz też

Kiedyś tą grę odwiedziłam, ale pamiętam że mi się zacinała. Postać nie chciała chodzić. Jednak było to dość dawno i nie mam pewności, że to ta sama strona (system rozgrywki był identyczny).
Dziękujemy bardzo za kody podarunkowe. Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Dziwna sprawa, może trafiłaś akurat na jakieś małe kłopoty z serwerem? Tak czy siak, zapraszam do gry. Może tym razem uda Ci się w niej zakochać! Język
  Odpowiedz

Chętnie spróbuje, szukałem czegoś ciekawego o pokemonach. Plus podziękowania za kody Oczko
[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. 
  Odpowiedz

Albo jestem jakaś nieudolna, albo coś po prostu źle robię.
Nie mogę wykonać nawet pierwszego zadania bo ciągle atakuje mnie Trener Gary. Nie jestem w stanie nawet wyjść, tylko tkwie przy domku na początku rozgrywki.

//Ok już ogarnęłam, by za blisko do niego nie podchodzić Uśmiech
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Dlaczego nie mogę złapać Pokemona Shiny?
[Obrazek: 59530829b2.jpg]

Bardzo nieładnie tak oszukiwać!
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Do złapania stworzenia shiny potrzebujesz shinyballa. Pokonaj ich kilka, a z pewnością pojawi się w Twoim ekwipunku. Z podobnych kwestii - do złapania Mew, Keldeo etc. potrzeba GS Balla.

http://pokedex.pokegra.pl/Shinyball
http://pokedex.pokegra.pl/GS_Ball

Co do Garego, możesz go pokonać na poziomie 2 i wyższym. Pozbądź się kilku Caterpie czy innych szkodników, a z pewnością odpuści. Język
  Odpowiedz

Podczas przegranej walki zacina postać. Trzeba odświeżyć stronę, by mogła się ruszać Uśmiech Dodatkowo przydałby się szybszya aktualizacja danych, czasami po kilku minutach/ walkach pokazuje informacje o zakończonym zadaniu lub wyższym lvl poka. UX też jest bardzo niewygodny. Najgorzej jest z daily questami. Wystarczy chwilowe odcięcie od neta, przejście na inną mape itp, a się resetują i naliczają poki od nowa.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Cytat:Wystarczy chwilowe odcięcie od neta, przejście na inną mape itp, a się resetują i naliczają poki od nowa.

Nieprawda. Dla każdego towarzysza oddzielnie liczone są pokonane stworzenia. Wszystkie inne rozwiązania były słabe - niektórzy sobie tak nabijali doświadczenie etc.

Cytat:Podczas przegranej walki zacina postać. Trzeba odświeżyć stronę, by mogła się ruszać

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Takie problemy nie powinny występować.
  Odpowiedz

No siema,

Pokonałem weedle, atakuję caterpie i od razu: 

[Obrazek: 039d67332da65eacgen.png]

Tak cały czas jest?
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz