• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilość jajek 10km

Mam pytanie do innych co do jajek - od początku chodzę i wykluwam wyłącznie 2km, a gdy te się skończą to 5km z racji szybszego czasu wyklucia, a tym samym szybszego expa. 10km zostawiłem na sam koniec. Jednak od momentu zebrania zestawu jajek (9 sztuk) mam tylko 3 sztuki jajek 10km. Wykluwam kolejne jajka i na ich miejsce znajduje wyłącznie kolejne 2km i 5km. Od początku (czyli od kompletu 9 jajek) nie znalazłem kolejnego jajka 10km. Czy ilość jajek 10km jest ograniczona do 3 sztuk? Czy może jest wśród was ktoś kto ma ich więcej niż 3 sztuki?
  Odpowiedz
Zobacz też

Który masz lvl? Jajka 10km są rzadkie, ja wyklulem wszystkich jaj 160 a może miałem z 8-10 tych 10km.
[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. 
  Odpowiedz

10km jajka sa poprostu rzadkie.
Moglbys miec wszystkie 9 na ten dystans.
Nie warto Ci trzymac tych jajek bo i tak Cp pokemona ktory sie wykluje bedzie odpowiednie do poziomu na jakim dostales jajko Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(08-06-2016, 14:15 )WieRtaR napisał(a): 10km jajka sa poprostu rzadkie.
Moglbys miec wszystkie 9 na ten dystans.
Nie warto Ci trzymac tych jajek bo i tak Cp pokemona ktory sie wykluje bedzie odpowiednie do poziomu na jakim dostales jajko Uśmiech

Niestety, ale pominąłeś ważny czynnik, jakim są cukierki otrzymywane z jajek po wykluciu się Pokemona. Cukierki z 2km dla starterów jak na lekarstwo. Cukierki z 5km na inne rzadko występujące Poki jak igły w stogu siana.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Aktualnie 22lvl. Ale te 3 jajka na 10km (jedyne jak na razie na 10km) znalazłem jakoś na początku, czyli w przedziale 1-9 lvl.

Później już ani jednego jajka na 10km, dlatego się zastanawiałem czy jest jakiś limit na jajka 10km do noszenia.
  Odpowiedz

Radzę te jajka juz zacząć wykluwać, nie ma sensu ich trzymać tak długo.
Zamykając temat one są rzadkie wiec to normalne ze tylko 3 Ci sie udało znaleźć.
[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. 
  Odpowiedz

Wydaje mi się, że im więcej kilometrów przejdę danego dnia tym większą mam szansę na drop 10km jajka. Czy coś w tym jest, czy zwykły zbieg okoliczności?
  Odpowiedz

Nie sądzę. Często zaraz po wyjściu z domu znajdowałem te jajka. Chociaż nie jestem w 100% pewien.

This badass is using Tapatalk.
  Odpowiedz

Dementując parę informacji tutaj:
- Jajko nie jest przybite do levelu w którym zostało wydropione - CP jest liczone w momencie wyklucia!
- Na 20 lvl jest max CP jakie można mieć z jajka, potem już nie ma znaczenia czy masz 22, 26 czy 40 - na 20 osiąga się maximum
- Nie ma żadnego limitu na ilość jajek danej odległości w 9 slotach, wszystko zależy od szczęścia
  Odpowiedz

(08-06-2016, 15:09 )dektiv napisał(a): Dementując parę informacji tutaj:
- Jajko nie jest przybite do levelu w którym zostało wydropione - CP jest liczone w momencie wyklucia!

Nie wiem skad takie info wyciagnales ale co poruszany jest ten temat, to osoby potwierdzaja ze moment zlapania jajka to moment zdefiniowania jego max Cp.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz