• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego Wam brakuje w Pokemon GO

Jak wiadomo gra stała się hitem nie tylko w Polsce i Europie. Ogromna liczba ludzi na całym świecie przemierza kilometry w celu zdobycia "Ich Wszystkich". Podejrzewam, ze nawet twórcy gry nie spodziewali się takiego bumu na ich produkt. Jak wiadomo gra jest w trakcie rozwoju i według Niantic brakuje jej sporo do ideału i tego co chcą zmienić - wprowadzić w rozgrywce. Szczerze mówiąc obecne 0.31.0 jest dla mnie wersja Beta, która ma ogromne możliwości rozwoju Uśmiech Niedługo ma być Update i bardzo mnie ciekawi co dodadzą do gry.
Jakich zmian oprócz dodania nowych stworków i poprawy działania serwerów oczekujecie w przyszłości?

Zmiany na PLUS według mnie:

1. Dodanie PokeStopow i Gymow w mniejszych miejscowościach
2. PokeCenter
3. Wymiana Pokow i walki pomiędzy graczami
4. Działająca mapka i łapki
5. Troche Stardusta za ewolucje Poka
6. Nagrody za zdobycie medali - odznaczeń
7. Podgląd Gymu, w którym zostawiliśmy Pokemona bez względu na odległość.
  Odpowiedz
Zobacz też

Chętnie przytuliłbym update który wprowadziłby większą różnorodność eventową. Coś jak Safari Zone, czy po prostu jakieś rejony które wykorzystując geolokację opiewałyby w ciekawe wydarzenia poza ramami PokeStop + Gym. Niantic jeszcze przed premierą twierdził, że obierają kierunek MMO, mam nadzieję, że z czasem pojawi się więcej i więcej funkcjonalności.
Oczywiście wszystko co wspomniane powyżej też jak najbardziej tak, i to w pierwszej kolejności!
  Odpowiedz

Czegokolwiek, co nie ostudzałoby hype ze strony normies.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Przydałyby się jakieś mini-eventy związane z Team Rocket, typu że zajmują jakiś pokestop i trzeba by było ich pokonać by mógł normalnie funkcjonować Duży uśmiech
  Odpowiedz

Wszyscy piszecie, że eventy by się przydały. Lecz na wyższym poziomie pojawia się problem z zalegającymi jajkami zwłaszcza tymi gdzie do wyklucia potrzebne jest przejść umowne 2 km. Wg mnie co już na support zasugerowałem powinna zostać wdrożona opcja przesyłania jajek na rzecz stardustów. Przykładowo jajko 2 km dawało by po przesłaniu 200 szt stardust, 5 km 500 szt, 10 km 2000 szt.
  Odpowiedz

Ja bym chciał coś takiego:

1. Mój Pokemon wygrywa walkę = bonus za wygraną dla niego np. Po 10/100 wygranych walkach dostaje np. cukierka ew. 1CP up lub podnoszenie statystyk typu stamina, atak, deff. No coś takiego by było fair, jak w grach Pokemon na gameboye.

2.Usprawnienie uników podczas walki. Nie raz zrobimy idealnie unik a i tak tracimy hp bo jednak nas trafił.

3.Szybsza animacja startu walki, wielki napis GO nawet na iPhone'ach trwa za długo. Na androidzie czasem nie lepiej.

To tak na szybko.

Wysłane z mojego Redmi 3 Pro przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]
  Odpowiedz

A mi brakuje banow dla oszustowUśmiech rozumiem ze tworcy nie maja czasu na to poki co. Ale przeciez jak w wielszosci gier powinni "zatrudnic" bo wydaje mi sie ze znalezli by sie ludzie ktorzy by sie tym zajeli za free z poszczegolnych panstw. Takich support moderatorow do ktorych naplywaly by skargi typowo z oszustami oni by to analizowali kontaktowali sie z gora i bylo by wiele prosciej dla tworcow
  Odpowiedz

(08-06-2016, 08:09 )kret166 napisał(a): A mi brakuje banow dla oszustowUśmiech rozumiem ze tworcy nie maja czasu na to poki co. Ale przeciez jak w wielszosci gier powinni "zatrudnic" bo wydaje mi sie ze znalezli by sie ludzie ktorzy by sie tym zajeli za free z poszczegolnych panstw. Takich support moderatorow do ktorych naplywaly by skargi typowo z oszustami oni by to analizowali kontaktowali sie z gora i bylo by wiele prosciej dla tworcow

podpisuje się pod tym, z brakiem reszty już łatwiej się pogodzić
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

A ja bym chciał żeby były jakieś Ligi Pokemon, jakieś rankingi graczy czy coś takiego. Ale to udało by się wtedy jakby wprowadzili jakieś dodatkowe ulepszenia pokemona żeby było widać różnice. Bo iVS jest minimalne. Np. brakuje mi tutaj indywidualnego ulepszania pokemona (rozdawania statystyk według własnego uznania). Prócz tego tak jak wyżej wspomnieliście bany dla oszustów, poprawa błędów itp
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=2219&n...ve=Seaking]
  Odpowiedz

(08-06-2016, 11:43 )costilek napisał(a): A ja bym chciał żeby były jakieś Ligi Pokemon, jakieś rankingi graczy czy coś takiego. Ale to udało by się wtedy jakby wprowadzili jakieś dodatkowe ulepszenia pokemona żeby było widać różnice. Bo iVS jest minimalne. Np. brakuje mi tutaj indywidualnego ulepszania pokemona (rozdawania statystyk według własnego uznania). Prócz tego tak jak wyżej wspomnieliście bany dla oszustów, poprawa błędów itp

Z tego co słyszałem to maja wprowadzić jakiegoś rodzaju ranking.

Ja liczę na rozbudowanie systemu walki, aby nie była ona tylko w gymach, nawet pomijając walki miedzy graczami. Np. Walka z dzikimi pokrmonami? Dodatkowo oprócz łapania to możnaby było z nimi walczyć w zamian np za przedmioty albo stardusty.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. 
  Odpowiedz