• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradniki] Grevil

Ahoj szanowna administracjo i moderacjo forum.

Mam na imię Marek, jestem z Olsztyna i za równy miesiąc kończę 21 lat.

Naprawdę ciężko jest opisywać siebie, a tym bardziej wymieniać zady i walety.

No to może tak:
+ Jestem konsekwentny, choć wyznaję zasadę drugiej (w moim wypadku ostatecznej) szansy,
+ Bywam tutaj w większości wolnych chwil, a niedługo zaczyna się rok akademicki więc będzie ich więcej (o ile praca dodatkowa mi na to pozwoli),
+ Staram się pomagać użytkownikom, gdy wyjrzę poza forum staram się znaleźć jakieś przydatne informacje dla nich lub je przetłumaczyć/stworzyć,
+ Znam obsługę for na silniku myBB, na pomniejszych forach nieraz moderowałem lub administrowałem (głównie to fora serwerów SA-MP, CS:S, CS 1.6 itp.),
+ Potrafię przyznać się do błędu i ponieść za to pełną odpowiedzialność,
+ Jestem cierpliwy (ale jak każdy, mam swoje granice),
+ Przynajmniej do końca akademickich wakacji będę na forum przed 5:00 (ok 4:40, wcześnie wstaje do pracy),

- Jestem leniwy (dlatego leżę przed laptopem),
- W niektóre dni jestem niedostępny (niektóre weekendy, ponieważ wyjeżdżam do domu odpocząć od całego świata),
- Jak komuś uda się mnie wyprowadzić z równowagi to z elokwentną wyższością staram się odwrócić role.

Chyba to tyle punktowania mnie na plusy i minusy. Lubię gry FPS, wyścigowe, RPG, survival. Ćwiczenia fizyczne też, choć ostatnio lenistwo bierze górę, więc PGO jest dla mnie zbawieniem. Jestem dość specyficznym człowiekiem, patrzącym na świat z odmiennego punktu. No nie wiem co więcej na swój temat napisać... To chyba bym na tym zakończył jeśli pozwolicie. 

Najlepszego,
Marek Grevil J.

@asterixix Aplikant zrezygnował.
Zamykam.
[Obrazek: aXG3uxW.gif]
Zobacz też