• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomoc w rozgrywce] Deronsel

Witajcie
Na początek powiem parę słów osobie.
Nazywam się Maciek, mam 20lat w tym roku skończyłem technikum hotelarskie, jestem z okolic Wrocławia, na forum jestem od czasu premiery Pokemon Go na świecie, Moimi zainteresowaniami są takie rzeczy jak wspinaczki górskie, góry, podróżowanie, anime/manga i religia.
Przez ostatni czas moja aktywność spadła ponieważ byłem na wyjeździe u znajomych i nie miałem za bardzo dostępu do internetu, lecz kilka dni wróciłem do domu już i mam teraz wolny czas i mogę zajęć się pisaniem postów i tematów by zwiększyć moją aktywność na forum.

Zalety:
-Aktywność
-Myślę trzeźwo
-Nie lubię kłócić się z ludźmi
Wady:
-Pierwszy raz byłbym na takim stanowisku
-Średnio potrafię pracować w zespole.

Moje ważniejsze tematy:
Changelog Pokemon Go:
Szybkie wbijanie poziomu:
Porady dla początkujących graczy:

Mogę dodać od Siebie ze mam duże pojęcie na temat Pokemon Go.

Mam nadzieję że moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, lecz jeżeli zostanie rozpatrzona negatywnie prosiłbym o podanie rzeczy które mógłbym zrobić by w przyszłości lepiej mógłbym lepiej wypaść przed Wami.
[Obrazek: 618791470161139167159.gif]

[Nickname] Deronsel [Level] 28 [Team] Instinct
Zobacz też

Co do Twoich wad, a w szczególności do braku doświadczenia odnośnie zasiadania na takim stanowisku- Nasza struktura moderacyjna i zasady bardzo różnią się od innych forów, więc prawdopodobnie każdy uczyłby się "moderowania" na nowo. Nie widzę w tym problemu. Gorzej natomiast z pracą w zespole, to można uznać za duży minus. Chociaż i to da się z czasem w sobie "zaszczepić". Kidmod to przejściowy proces. Każdy ma prawo pod koniec okresu próbnego zdecydować samemu, czy nadaje się na to stanowisko, czy jednak zasady panujące na naszym forum kłócą się z jego "naturą".

Masz dwa poradniki, Twoje wypowiedzi na forum nie budzą żadnych wątpliwości, jesteś na forum długo i widać, że posiadasz sporą wiedze odnośnie gry Pokemon-GO. Problem stanowi Twoja ostatnia aktywność. Mam nadzieje, że zostanie ona zwiększona.

Ja jestem na tak. Poczekam jeszcze na wypowiedź innych.

.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

tak
[Obrazek: sygnaturka2_zpslyyptume.jpg]

W sumie wahałem się nad dwiema kandytaturami, aczkolwiek u ciebie zapunktowało to, że jesteś bezkonfliktowy. Dobrze jednak radzę, naucz się pracy w zespole. To jest potrzebne. Jestem na TAK.

Widzę iż wszystko jest ok u ciebie więc ja także na Tak.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Witamy i powodzenia! Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss