• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kid Mod] Maxiores
Kciuk w dół 
Cześć wszystkim, jako iż startuję na stanowisko kid moda napiszę trochę o sobie Uśmiech

Mam na imię Mariusz i mam 17 lat, pochodzę z Warszawy. Uczę się w technikum elektrycznym o profilu technik elektryk.  Od małego zawsze lubiłem sport, kiedyś kilka lat ćwiczyłem piłkę ręczną. Później były to sztuki walki (boks, muay-thai oraz kick-boxing) przez jakieś 2 lata. Od pół roku chodzę na siłownię.

Kolejnym moim hobby jest terrarystyka. Od ponad 2 lat hoduję ptaszniki (przewinęło się na pewno ponad 50) aktualnie mam ich około 15. Do tego od kilku miesięcy mam młodego węża (roczny) Alfred - wąż zbożowy.

Kolejną i ostatnią moją pasją są gry (no kto by pomyślał  Wywracanie oczami)

Zawsze staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki czy to w życiu codziennym, czy szkole lub pracy. (no dobra w szkole nie Duży uśmiech)

Nie raz byłem moderatorem, w sumie nie umiem policzyć ile razy na różnych forach (najczęściej sieci serwerów counter-strike) lecz nie tylko.

Kilka razy również byłem administratorem, miałem własne sieci. Mogę się pochwalić również zasiadaniem w administracji sieci cs-centrum (15 tyś użytkowników) kilka lat temu (właśnie, miałem jakieś 12 lat mimo to miałem pod sobą kilkanaście osób).

Podsumowując, startuję na stanowisko kid moderatora dlatego, że forum przyda się moderator, a ja po prostu to lubię Uśmiech

Uważam, że mogę wnieść trochę ciekawych pomysłów oraz pomóc utrzymać porządek. 

Proszę wybaczyć to, że moje podanie nie jest najpiękniejsze ale uważam, że branie grafiki z googli typu "podanie na moderatora" i inne jest po prostu bez sensu.
Pozdrawiam serdecznie i liczę na komentarze Uśmiech 
W razie pytań kierować je niżej. 
Nick: Maxiores
LvL: 15
Grupa: Valor
Miasto: Warszawa, Targówek

Odpowiedz
Zobacz też

Szkoda, że zabrakło tak ważnych cech, jakie musi posiadać kidmoderator- Umiejętność czytania ze zrozumieniem i dostosowanie się do wytycznych.
Przeczytaj zanim napiszesz podanie.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości