• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Hydepark] speakes

speakes - młody dość jestem lat 29 (pewnie młodych nie bierzecie więc odrzucicie)

Ja tam nie wiem. Zawsze jak chciałbym zostać tym Modem, to nie ma naboru. A jak jest nabór, to nie mam czasu. Poza tym bywam interesowny jak każdy, bywam wredny jak każdy, potrafię pomagać bezinteresownie - jak każdy ;-)
Jak widać jestem taki sobie kandydat - zwykły jak każdy ;-)

Doświadczenie w grze tez jest - tu raczej spore. Obecnie interesowny bezpartyjny strzelec ;-)

Bez superlatyw - jak każdy (ale ze sporym potencjałem).
Hehe...

Moje posty pewnie są bez sensowne bo nikt i tak ich nie sprawdzi itd. Duży uśmiech

A i kandydaci nr 3,4,6,7,8,10,11 NIE wiedzą, że jest coś takiego jak interpunkcja.Oczko Jestem lepszy Duży uśmiech

Z poszanowaniem i dobrym humorem,
Speakes

Speakes od CS Owoce, Pukawka.pl, IT Sec OpenSuSe, Tibia.pl i takie tam inne no matter Uśmiech
GG 772233
Zobacz też

Humor jest dobry, ale nie należy z nim przesadzać, zwłaszcza na takiej posadzie, jak kidmoderator, czy moderator.
Tutaj stworzyłeś dwa tematy, pierwszy, który nie rozumiem jaki miał cel. Skoro pełniłeś już podobną funkcję na innym forum, to raczej powinieneś wiedzieć, że o takich kwestiach decyduje administracja, a nie użytkownicy.
http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=917

Drugi natomiast był zwykłym trollem, jak dla mnie. Nie dostałeś ostrzeżenia tylko z jednego powodu- mojej dobrej woli i braku innych wykroczeń na koncie.
http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=924

Nikt nie oczekuje, że kidmoderator, czy moderator będzie wypowiadał się na forum reprezentując typowy kijek w czterech literach, ale są sytuacje, gdzie trzeba do kilku kwestii podejść z dystansem i na poważnie.
Cytat:Pamiętaj również o zachowaniu zasad języka polskiego i podejściu do sprawy poważnie.

Może i jest to tylko forum, a nie poważna firma. Ale jakoś nie mamy ochoty czytać w aplikacjach "śmieszków" i patrzeć na masę emotków.

Dlatego ja jestem neutralna z nastawieniem na nie.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Za to zachowanie również jestem na Nie.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Meh ciężki orzech do zgryzienia. Mam z toba problem jak z paroma innymi osobami. Mianowicie twoje poczucie humoru, może uderzyć w dobro strony, więc jestem na nie, przynajmniej na razie.

Zapraszamy w przyszłości.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss